Show Baba - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
271
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
BABA_AFIS-850x560.jpg

Show TV'nin iddialı dizisi Baba bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın, senaristliğini Gökhan Horzum ve Ekin Atalar'ın üstlendiği yapımın kadrosunda Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Ayda Aksel, Deniz Hamzaoğlu, Taner Rumeli, Özge Yağız, Hakan Kurtaş, Beril Pozam, Bihter Dinçel, Oktay Çubuk, Zeynep Tuğçe Bayat, Damla Su İkizoğlu, Özge Özacar ve Macit Koper yer alıyor.

İzmir Ödemiş'te yaşayan, geleneklerine bağlı Saruhanlı ailesinin bir uçak kazası sonrası değişen hayatlarını konu alan dizi ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı buradan yapabilirsiniz.

Baba, yeni bölümleriyle her Salı 20.00'de Show TV'de! İyi seyirler.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Show Haber neden dizinin haberini yapmadı(b) Yok böyle yayıncılık anlayışı:T: TT için para harca ancak:T:
------

Uzun zaman sonra namazlı başlayan bir dizi gördüm. :A
------

Sofrada dua da etti bunlar sanki TRT 1 açık hissiyatı verdi bana Gökhan Horzum ve Ay Yapım şaşırttı valla. :A @Emre Ozansoy
Ben de Haluk Bilginer gibi bir adamın bu kadar muhafazakar rol oynamasına şaşirdim:A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: EmreCan and Aserat

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu dizi de sponsorlu TT yapıldı. :A Tutması iki dakikalık habere kalacaksa tutmasın zaten. :A
Show Haber ilk10a giren bir haber bülten:A Kitlesi önemli derecede yüksek. ATV ve FOX haberlerinde veriyor. Ama her diziye TT desteği vermiyor. Ve daha çok tutuluyor:A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710