Show Baba - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,362
Puanı
1,060
İlk bölüme özel muhafazakar ayaklarına girdiler, yemezler şaşırmıştım zaten. :A Kanala fazlaydı. Kim dövdü? :A @Forumdash

Bu bölümde sabah namazından bahsettiler Kadir Ahmete benim odamda kalacaksın sabah namazına kalkacaz dedi :D yolda tanımadığı adamlar dövdü
------

@EmreCan namaz kılma sahnesi vardı şimdi ama duayı okuyamadı hasta olduğu için :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and EmreCan

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,979
Puanı
710
Bu bölümde sabah namazından bahsettiler Kadir Ahmete benim odamda kalacaksın sabah namazına kalkacaz dedi :D yolda tanımadığı adamlar dövdü
------

@EmreCan namaz kılma sahnesi vardı şimdi ama duayı okuyamadı hasta olduğu için :D
Ahmet ve Kadir'in kim olduğunu unuttum en son ilk bölümünü izledim. :F Gariban zaten darbeyi yemiş dövmelerine gerek yoktu. :A Oh gelsin reytingler, yazık amcaya ya. :D
Şuan namaz kılıyor laaan:F Dileğin boşa gitti:F Duaları unutuyor:A
Bilseydim kendi iyiliğim ve bütün insanlık için dua ederdim. :A Yazık amcaya namazı sağ salim bitirebildi mi bari? :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ahmet ve Kadir'in kim olduğunu unuttum en son ilk bölümünü izledim. :F Gariban zaten darbeyi yemiş dövmelerine gerek yoktu. :A Oh gelsin reytingler, yazık amcaya ya. :D

Bilseydim kendi iyiliğim ve bütün insanlık için dua ederdim. :A Yazık amcaya namazı sağ salim bitirebildi mi bari? :A
Kıldı kıldı o senden daha güzel dilek dilemiştir:A:A En son ilk bölümü izledim ne demek:A İlk ne zaman izlemiştin sorması ayıp:F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,362
Puanı
1,060

Ahmet Büşranın eşiydi Kadir de Tolga sarıtaş en küçük oğlan :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,192
Puanı
1,060
Evin kahyası az değil:A Tam entrika kurdu:F @serhatt @EmreCan

Şuan yine TT ama sponsorsuz:A Geçen hafta da tolga Haluk baba olarak 3 etiket TT olmuştular:A
Onun basit entrikaları hiç ilgi çekici değil. :A Yalıdan kovduğum senin uşağına benziyor. :A

Bu arada bu bölümü çok beğendim, ev halkıyla dolu dolu sahneler vardı karakterlerin detaylarına girildi bayağı.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
TT olmasından medet umuyorsan sıkıntı büyük. :A
Halk seviyor diziyi:A Deneklerin Allah cezasını versin. Bi bana denk gelemediler senin evine de kuralım şu aletten diye:T:
------

Onun basit entrikaları hiç ilgi çekici değil. :A Yalıdan kovduğum senin uşağına benziyor. :A

Bu arada bu bölümü çok beğendim, ev halkıyla dolu dolu sahneler vardı karakterlerin detaylarına girildi bayağı.
Sana benzettim :A Eski günlerdeki hizmetçi hallerini:A Belki ona yanaşcaksın bilemiyoruz :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,192
Puanı
1,060
Halk seviyor diziyi:A Deneklerin Allah cezasını versin. Bi bana denk gelemediler senin evine de kuralım şu aletten diye:T:
------

Sana benzettim :A Eski günlerdeki hizmetçi hallerini:A Belki ona yanaşcaksın bilemiyoruz :A
Ben kurnazdım bu adam yalakalıktan öteye geçemiyor. :A Bak zekamla nerelere geldim. :A