Başbakan Muhteşem Yüzyıl'ı Bu Kez Fatih İle Vurdu!

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,858
Puanı
1,061
kimse kanuni çocuk yada sex yapmıyor demiyor. konuyu neden hep oraya getiriyorsun merak ediyorum :))))) dervişin fikri neyse zikride oymuş hesabı olsa gerek :)))))))

kanunini sadece haremden çıkmayan sürekli kadınlarla oynaşan biri olarak sadece sadece gösterilmesi problem tabi sadece kanuniniyi haremde göstermek için uyduruk acem ajanları icad ediliyor :))))))))))))))

adamın sefeleri gösterildi gerisi boş
yani tarih çizgisinden sapmamış bu kadar basit

- - - Ekleme - - -

Ciddi kişilerle tarih tartışılır.Sonuna gülüm gibi capslerden görme sözler ekleyenlerle değil.:)

sağol gülüm iltifatın içn
mantık çerçevesinde her şeye cevabımız var lafı oraya burya bağlasanız da

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
konuya bağlı kalıyorum ondan emin olabilirsin ama zamanları geniş zamana yayabilirim fatih yapmamıştırda torunu yapmıştır o yapmamıştırda aynı gelenegin devamı kaçıncı kuşak nesli yapmıştır ama sonuçta kimin yaptığı değil o sistemin kendisi suçlu sistemi fok götürünce başa dünayanın en düzgün insanınıda koysan yamulur bir gün :)

tamam konuya baglı kalmayalımm.da sizin anakronik yapıpp bugünün bakış açısıyla osmanlıyı eleştirmeniz ne menenm şey yahuu. ozamanlar devlet öyle yönetiliyordu. ki cumhuriyuet döneminde demokrasinde dersim olaylarını bilmiyormusunuz halkını üzerien bonba yadırmadılar mı en azından yavuz daha insaniymiş :))))))))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
adamlarda ciddiyet 0 size ne laf anlatçam bu yaşa kadar böyle gelmişseniz yapacak bişey yok :D
bu arada burda elektrikler gitti şansa bak ya 30 dk içinde gelmezse belediyeyi aricam ya da kahveye giderim

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,858
Puanı
1,061
adamlarda ciddiyet 0 size ne laf anlatçam bu yaşa kadar böyle gelmişseniz yapacak bişey yok :D
bu arada burda elektrikler gitti şansa bak ya 30 dk içinde gelmezse belediyeyi aricam ya da kahveye giderim

cidd olamsak da körü körüne bağlı değiliz Allaha şükür her gülücük olan lafı da şaka sanmıyoruz

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,510
Puanı
1,061
Aga benim pazar günü gitti perşembe gitmemiş iyi ki:D Gitseydi televizyonu patlatırdım:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
tamam konuya baglı kalmayalımm.da sizin anakronik yapıpp bugünün bakış açısıyla osmanlıyı eleştirmeniz ne menenm şey yahuu. ozamanlar devlet öyle yönetiliyordu. ki cumhuriyuet döneminde demokrasinde dersim olaylarını bilmiyormusunuz halkını üzerien bonba yadırmadılar mı en azından yavuz daha insaniymiş :))))))))

beyazsoy cevap yazdım ama silmek zorunda kaldım ne yazıkki çünkü pekde hoş bir mesaj değildi ban almak istemem :))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
belli oluyo körü körüne bağlanmıyomuş my nin neyini savunuyonuz be :D
lan elektrik gelmedi hala laptop un şarjı bitti :D

- - - Ekleme - - -

destere ve xemreyi takmamak lazım komiklik yapsın onlar gülün geçin

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,858
Puanı
1,061

- - - Ekleme - - -

komiğin kim olduğu belli leyleklere inana insanla dolu forum

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

- - - Ekleme - - -

evet bizi takmayın arkadaşlar takası takın :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
görmedim ama aynen idade ediyorum benim uslubumda kimseye hakaret yoktur.. hakaretle işim olmaz

senin kafan o tarz çalışıyor demekki mesaj yazmadım yazacaktım vazgeçtim mesajımda seninle ilgili değil o dönemki saygın kişilerinle ilgiliydi forumda o kadar özgürlük yoktur diye sildim mesajı ..

ama sen olayı hangi taraftan anladında bana ne idade ediyorsun onu çözemedim senin aklın sanırım mahalle çocuklarının birbirine söylediği küfürlere gitti o tarz söylemler benden çıkmaz yanlış kapıdasın :)

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
biraz önce yazdım dedin imdi yazmadım diyorsun :)))) bi karar versende anlasak yahuu :)))) kime söylenirse söylensin ister bana ister başkasına ben onu iade edirim hep .. kötü söz bizden uzak olsun diye :))))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
belediyeyi bastım vadi var acil gelsin dedim 5 dk ya geldi elektrik :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
biraz önce yazdım dedin imdi yazmadım diyorsun :)))) bi karar versende anlasak yahuu :)))) kime söylenirse söylensin ister bana ister başkasına ben onu iade edirim hep .. kötü söz bizden uzak olsun diye :))))

kendini o kadar birileriyle özdeşleştirmek iyi değildir onlara gelen övgüyüde sövgüyüde üstüne alınmak zorunda kalırsın bunu psikolojin kaldırmaz yazıktır sana bence her insanın karakteri farklıdır kimseyle kaynaşmış bir karaktere sahip olmak seni sen yapmaz sıradan yapar biraz özgür takıl ayrıca yukarda söylediğim lafta çok basit... yazdım ama vazgeçtim yani yazıyı yazdıktan sonra vazgeç tuşuna bastım altta öyle bir yer var vazgeç diye sende görmüşsündür sanırım :)

- - - Ekleme - - -

belediyeyi bastım vadi var acil gelsin dedim 5 dk ya geldi elektrik :D

helal olsun takas sen bir tanesin :))

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
kendini o kadar birileriyle özdeşleştirmek iyi değildir onlara gelen övgüyüde sövgüyüde üstüne alınmak zorunda kalırsın bunu psikolojin kaldırmaz yazıktır sana bence her insanın karakteri farklıdır kimseyle kaynaşmış bir karaktere sahip olmak seni sen yapmaz sıradan yapar biraz özgür takıl ayrıca yukarda söylediğim lafta çok basit... yazdım ama vazgeçtim yani yazıyı yazdıktan sonra vazgeç tuşuna bastım altta öyle bir yer var vazgeç diye sende görmüşsündür sanırım :)

destere kötülük kötülüktür isterse düşmanıma yapılsın iade ederim.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
oha peugeot reklamında vadi müziği kullanılmış oha :D