Başakşehir - Fenerbahçe | Süper Lig 2021-22 Sezonu - 5. Hafta Maçı

Maç nasıl sonuçlanır?

• Başakşehir kazzanır.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
72ad86e509fea7cd174302342ab688e0.jpg

Süper Lig'in 5. haftasında Başakşehir evi Fatih Terim Stadyumu'nda Fenerbahçe'yi ağırlıyor. Saat 19.00'da başlayacak olan karşılaşmayı Fırat Aydunus yönetecek.

Başakşehir'in ilk 11'i: (Belli olunca konuya eklenecektir.)

Fenerbahçe'nin ilk 11'i: (Belli olunca konuya eklenecektir.)

Saat 19.00'da beIN Sports HD 1'den canlı yayınlanacak olan maç ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ne @Dosi, ne @emreemreu, ne de @Gerekli24 açtı konuyu. Beşiktaş taraftarı olan ama pek de futbolla arası olmayan @Emre Ozansoy açtı konuyu. Bakalım Fenerbahçe'ye uğur getirecek mi, göreceğiz. :A
Akşam ilk yarısını mecburiyetten bakacağım, o yüzden şansımı deneyeyim dedim. Kimse de açmadı benden başka. :bilmem: Fenerbahçe kazanır gibi duruyor. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
4 te 0 ile başlayan Başakşehir bu maçta puanla tanışır :A
Şaşırmam açıkçası, @Dosi uğur getiriyordu. :A
Akşam ilk yarısını mecburiyetten bakacağım, o yüzden şansımı deneyeyim dedim. Kimse de açmadı benden başka. :bilmem: Fenerbahçe kazanır gibi duruyor. :A
Kimse açmadı ama açacaktı, bildiğin pusuda bekliyormuşsun konuyu açmak için. Futbol konularını dakik açan çok kolay bulamazsın, @Tolstoyevski en fazla. :A
Ben elimi çektim dedim ya. Tam da istediğin. Bana psikolojik baskı yaptıra yaptıra başardın @Tolstoyevski
Elini mi çektin? Yazıklar olsun. :A O kadar uğur getirmenden söz ediyorum, "psikolojik baskı" diyorsun. :A Başta biraz laf sokmuş olabilirim tabii, inkâr etmiyorum ama o en başlardaydı. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Şaşırmam açıkçası, @Dosi uğur getiriyordu. :A

Kimse açmadı ama açacaktı, bildiğin pusuda bekliyormuşsun konuyu açmak için. Futbol konularını dakik açan çok kolay bulamazsın, @Tolstoyevski en fazla. :A

Elini mi çektin? Yazıklar olsun. :A O kadar uğur getirmenden söz ediyorum, "psikolojik baskı" diyorsun. :A Başta biraz laf sokmuş olabilirim tabii, inkâr etmiyorum ama o en başlardaydı. :A
Zaten o günden sonra hevesim kırıldı. Yüz kere açıkladım futbol ile alakamı ama söz geçirmedim. En son @emreemreu 'da o zinciri kırınca gerek kalmadı :bilmem: kısacası senin eserin

• İlginç
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Zaten o günden sonra hevesim kırıldı. Yüz kere açıkladım futbol ile alakamı ama söz geçirmedim. En son @emreemreu 'da o zinciri kırınca gerek kalmadı :bilmem: kısacası senin eserin
Ben onları söyledikten sonra yorum konusu açmaya devam ettin ki, beni bahane etme. :A Ben ligin başında söyledim ve yine açmaya devam etmiştin. :A @emreemreu'yu bahane edebilirsin ama sorun yok. Zinciri bozdu sonuç olarak. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Ben onları söyledikten sonra yorum konusu açmaya devam ettin ki, beni bahane etme. :A Ben ligin başında söyledim ve yine açmaya devam etmiştin. :A @emreemreu'yu bahane edebilirsin ama sorun yok. Zinciri bozdu sonuç olarak. :A
İlaç gibi etkisini sonradan gösteriyor :A
Şu avatar ile henüz yenilgi olmadı. Olduğu an değişim olabilir :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and Araf

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Aykut Kocaman'ın gittiği haberleri doğru değilse Başakşehir ilk puanını alacak bence.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aykut Kocaman'ın gittiği haberleri doğru değilse Başakşehir ilk puanını alacak bence.
Bu maçta da kayıp yaşarsa muhtemelen gönderilir ya da istifa eder, gerçi istifayı tercih edeceğini sanmıyorum. Yeni gelen hoca Çağdaş Atan olabilir bence. Senaryoyu yazdım şimdiden. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aykut gittiği an Emre gelecek.
Doğru, Emre de ihtimaller arasında ve Başakşehir'e yakın birisi. Büyük ihtimalle Emre Belözoğlu, Başakşehir ile döner ve kulüpte kendini geliştirir. Fenerbahçe'de çalıştığı kısa dönemde bile iş yapabilecek bir potansiyel vermişti. Başakşehir'de en azından baskı olmaz, daha rahat çalışır ve kendini geliştirir.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ya
Doğru, Emre de ihtimaller arasında ve Başakşehir'e yakın birisi. Büyük ihtimalle Emre Belözoğlu, Başakşehir ile döner ve kulüpte kendini geliştirir. Fenerbahçe'de çalıştığı kısa dönemde bile iş yapabilecek bir potansiyel vermişti. Başakşehir'de en azından baskı olmaz, daha rahat çalışır ve kendini geliştirir.
Yanına conteyi alır @Araf

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Türk futbolunu bilenler bilir Galatasaray ne zaman puan kaybetse ve Fenerbahçe kazanırsa ciddi avantaj elde edecek olsa puan kaybeder.

• Beğendim
Reactions: bazinga