Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
gta-5-epic-games-store-ucretsiz-oldu.png

Epic Games Store oyun marketinin bu hafta ücretsiz olarak vereceği oyun sonunda açıklandı. Oyunculara güzel bir GTA 5 müjdesi geldi.

Epic Games Store, tüm abonelerine PC için ücretsiz GTA 5 vermeye başladı. Geçtiğimiz saatlerde sızıntısı yapılan bu adımı resmi sitesini güncelleyerek gerçeğe dönüştüren firma, bu açıdan oyuncuları oldukça sevindirmiş durumda.

Not: Yaşanan yoğunluk nedeniyle siteye zaman zaman erişim sağlanamamaktadır. Belirli aralıklarla giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

epicgamesgta.jpg

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
'' Ayrıca ücretsiz GTA 5′i hesabınıza ekledikten sonra 60 TL indirim kuponu da veriliyor. Bu kuponu farklı oyunları satın alırken kullanabiliyorsunuz. Geçtiğimiz yılbaşında da 60 TL kupon verilmiş ve oyuncular bundan faydalanmıştı.''

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Nasıl yapacağız site çöküyor arada.ss :A @Tolstoyevski

@bazinga sende bir araştır bakalım. :A 1 haftamız var. :A

@mrt-06 abine söyle bence. :A

Ben dün gece kütüphaneye ekledim ve 60 TL çek olayı da hesaba yansıdı, tam olarak nedir bilmiyorum ama güzel bir şey olduğu kesin gibi :A 1 Kasım'a kadar süresi varmış çekin, şimdilik köşede kalsın. :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
indiriliyor bile :) arkadaşım söyledi ben inanmamıştım geçici online'dır diye ama baya baya ücretsizmiş :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aşırı uyuz indiriyor güncellemeyi :A
Oyunu indirirken pc'yi kapatsam olur mu yoksa kesintisiz mi indirmek lazım?

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Şuan oyun en çok TR 'de indiriliyor. 1.olmuşuz. :A @Tolstoyevski @Felon @bazinga @xdragxx @mrt-06 @BesaleT @Maskeli Fedai

' 'GTA V’in ücretsiz olmasıyla birlikte Google aramalarında ilgili anahtar sözcükleri en çok arayan ülke Türkiye oldu.

Google Trends’ten edindiğimiz verilere göre Google aramalarında GTA V’in ücretsiz olduğu platform olan ‘Epic Games’i en çok Türk kullanıcılar arattı. Ülkemiz, Google Trends’in bölgeye göre ilgi alanı puanlamasında 100 üzerinden 100 puan aldı. Yani ‘Epic Games’ anahtar kelimesinin en çok aratıldığı ülke Türkiye oldu.''

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Maalesef yeniden başlayan kısımdanım :( Mutlaka bi mantığı vardır bulun ya heeey :A
Sanırım bende tekrar devam ediyor olabilir. Çünkü 93.7 GB'yi kapattım sonra tekrar başlattım 93.6 GB den başladı :A Serverler çok yoğun yavaş indiriyor kütüphanemde dursun sonra indiririz. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şuan oyun en çok TR 'de indiriliyor. 1.olmuşuz. :A @Tolstoyevski @Felon @bazinga @xdragxx @mrt-06 @BesaleT @Maskeli Fedai

' 'GTA V’in ücretsiz olmasıyla birlikte Google aramalarında ilgili anahtar sözcükleri en çok arayan ülke Türkiye oldu.

Google Trends’ten edindiğimiz verilere göre Google aramalarında GTA V’in ücretsiz olduğu platform olan ‘Epic Games’i en çok Türk kullanıcılar arattı. Ülkemiz, Google Trends’in bölgeye göre ilgi alanı puanlamasında 100 üzerinden 100 puan aldı. Yani ‘Epic Games’ anahtar kelimesinin en çok aratıldığı ülke Türkiye oldu.''
Bir ben indiremedim ya :F

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bir ben indiremedim ya :F
Knk indirmene gerek yok kütüphaneye ekle yeter. İstediğin zaman indirebilirsin.:A

Serverler çöküyor sürekli, Epic de hata veriyor, eğer yapamazsan ben alırım senin yerine hesap açıp. :A 21 Mayıs 18:00 a kadar vakit var.

Dün bende uğraştım baya bir ara vazgeçecektim.:A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06