Büyük Bir Hata 1.Bölüm Yeni Dizi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fks14
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu bölüme kaç puan veriyorsunuz?

• 1

Oy: 0 0.0%
  • 2

Oy: 0 0.0%
  • 3

Oy: 4 30.8%
  • 4

Oy: 4 30.8%
  • 5

Oy: 5 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    13
Puanımı verdim... Kaç olduğunu söylemedim şimdiye kadar hiç, şimdi de söylemeyeceğim.

Ancak arkadaşlar, biliyorsunuz ki bu dizi işleriyle en çok ilgilenenlerden birisi de bendim, gerçekten heyecanla bekliyordum her birini... Fakat şu son birkaç gündür olan tartışmalar iyice can sıkıcı olmaya başladı... Soğudum iyice yorum dahi yapmıyorum bir çoğuna... Lütfen güzel ve seviyeli bir şekilde devam etsin herşey... Gerekiyorsa puanınızı söylemeyin hatta gerekiyorsa yorum dahi yapmayın... Ne güzel bir tasarı başlattık sayenizde, destek veren herkese teşekkür ediyorum, böyle güzel çalışmalarla güzel bir ortamda devam etsin herşey.
Aksi olursa, herkesin canı sıkılacak gibi...

Ayrıca ben dizini beğendim. Senaryo yazmak zordur elbette ve siz yeni başladınız. Tabii ki bazı yerlerde taklitler olacak...

O güzel yorumun için tsk ederim Ugur abi. Ben de biraktim artik bu gereksiz tartismalari.. Herkes istedigi puani versin.

Ben elimden geleni yaptim ve yapacagim.. Arkadaslar hemen süper bir senaryo beklemeyin, biz Ece Yörenç ve Melek Gençoglu gibi degiliz ama biz de elimizden geleni yapiyoruz

İlk diziden sonra beklentileri çok arttırmıştın. O beklentilerimi karşılamadı açıkçası ayrıca Aşk-ı Memnu esintileri de gördüm çok fazla

Ama genel olarak oldukça beğendiğimi söyleyebilirim. 4 puan veriyorum bu kez

Tartışmalar konusunda da Uğur'a %100 katılıyorum.

Sag olun adminim, gelecek bölümler daha daha güzel olacaktir..

Bu dizi tutacak zaten bu bölümüyle bile birinci olabilir tebrikler Fks

5 aldı bu bölüm ama benim şahsi fikrim iki diziyi yüretemiyorsun 1sini bitir

Öncellikle puanin için tsk ederim..

Iki diziyi iyi yürütüyorum. GPK'in 10 bölümü felan hazir.. Bu dizinin de neredeye 5 bölümü hemen hemen hazir.
Yani sorun yok