'Azizler' Filminin Afişi ve Fragmanı Yayınlandı! | Netflix

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
images

Netflix'in merakla beklenen iddialı filmi Azizler'den afiş ve fragman yayınlandı.

Başrollerini Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Fatih Artman, İlker Aksum, Öner Erkan, İrem Sak, Gülçin Santırcıoğlu ve Hülya Duyar gibi isimlerin paylaştığı kara komedi türündeki filmin yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan, senaristliğini ise Berkun Oya üstleniyor.

Ünlü oyuncular Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in de konuk olarak yer alacağı film, 8 Ocak'ta yayına girecek.

EpmiSzPWMAA_LIE

Son düzenleme:
  • Harika
  • Beğendim
Reactions: Dosi and bazinga

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Belki yarın sosyal medya hesaplarından paylaşırlar ama bu kadronun fragmanını gecenin köründe alakasız yerde (gerçi Gelecek Program kısmına koymuşlar ama kim görsün ki oradan) göreceğim aklımın ucuna gelmezdi. İçerik olarak iyi olan işlerin reklamını minimumda tutacaklar belli ki ama bu kadar da abartmasınlar. :A

Fragmana gelirsek 9 Kere Leyla'nın aksine iyi bir film gelecek anlaşılan. Berkun Oya peş peşe ikide iki yapmaya geliyor. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'i görmek de şaşırttı merakla bekliyoruz. :Z

• Harika
Reactions: bazinga

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Belki yarın sosyal medya hesaplarından paylaşırlar ama bu kadronun fragmanını gecenin köründe alakasız yerde (gerçi Gelecek Program kısmına koymuşlar ama kim görsün ki oradan) göreceğim aklımın ucuna gelmezdi. İçerik olarak iyi olan işlerin reklamını minimumda tutacaklar belli ki ama bu kadar da abartmasınlar. :A

Fragmana gelirsek 9 Kere Leyla'nın aksine iyi bir film gelecek anlaşılan. Berkun Oya peş peşe ikide iki yapmaya geliyor. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'i görmek de şaşırttı merakla bekliyoruz. :Z
Uygulamaya yüklenmiş oradan paylaşılmış dediğin gibi. :A Çok yakında kısmında var.

EC01D87C-CBF8-464C-BAE9-D9F0D9AB68FE.jpeg

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Afiş:
EpmiSzPWMAA_LIE

Yine iyi bir iş geliyor. Kemerleri bağlayın.
Kadro yıkılıyor, fragman da çok iyi. Merakla bekliyorum filmi.
Uygulamaya yüklenmiş oradan paylaşılmış dediğin gibi. :A Çok yakında kısmında var.

Ekli dosyayı görüntüle 96210
Ben evet diyorum, filme şimdiden puanım 10. :Z
Ne değişik bir film bu ya, absürtlük gerçekten tavan gibi. :A Merakla bekliyorum...
Kadro çok iyiymiş.

Acaba kolye nerde :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Taylan Biraderler, Berkun Oya, başta Haluk Bilginer ve Engin Günaydın olmak üzere muhteşem oyuncu kadrosu ve son derece ilgi çekici bir fragman... 🤩

Uzun zaman sonra bir yerli komedi filmi için heyecanlanacağım sanırım. Umarım beklentilerimizi karşılar ki karşılayacaktır, merakla bekliyorum...

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
9 kere Leyla nın ilk fragmanında da aynı ruh halindeydim..İzledikten sonra hayal kırıklıklarımı topayamadım...

Umarım aynısı olmaz