Ayrılsak da Beraberiz, Bu Hafta Yayınlanmayacak!

Tzira

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
010420151036320049438_2.jpg

Yapımcılığını Mint Prodüksiyon'un yaptığı, tv8'de yayınlanan ve başrollerinde Mete Horozoğlu, Algı Eke, Hatice Aslan, Suzan Kardeş ve Bülent Şakrak gibi isimlerin olduğu Ayrılsak da Beraberiz, bu hafta yayınlanmayacak.

Bilindiği gibi dizinin günü ve saati Çarşamba 22:45 olarak değiştirilmiş, bu değişiklik sonrasında ise dizinin reytinglerinde gözle görülür bir düşüş meydana gelmişti.

8 Nisan Çarşamba günü 4. bölümünün yayınlanması beklenen dizinin yerine bu hafta Saba Tümer ile Oyuna Geldik adlı yarışma yayınlanacak. Henüz dizinin yayınlanmama sebebi ve akıbeti hakkında ise kesin bir bilgi yok.

Kaynak: http://www.tv8.com.tr/yayin-akisi/08-04-2015

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Dizi aslında Salı 19.15'te idare eder sonuçlar alıyordu, sezon sonuna kadar bu saatte gidebilirdi. Gerçi her türlü biterdi, çünkü diziyi doğru düzgün beğenen tek bir insan evladı bile yok. Neyse, olası bir final durumu için şimdiden geçmiş olsun.

Saba Tümer'in programı da sonunda başlıyor demek. 4-5 aydır bekletiliyordu ve hiç başlamayacak gibiydi çünkü. İlgi çekici bir format, ama Çarşamba'nın doğru bir seçim olduğundan pek emin değilim.

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayol bu dizi izlemeyenler için değil izleyenler için bitmeli bence hala eskisinin hatrına bakmak zorunda kendilerini hisseden izleyiciler büyük bir işkenceye maruz kalıyorlar onları kurtarmak gerek bence:A:A:A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Bir dizi için hayra alamet değil bölümün yayınlanmaması.Yayından kaldırılması muhtemel.Ben izlemiştim ilk bölümü.Fena değildi.Yardımcı roller iyi değildi o kadar.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Acun'un dizilerden yana şansı gülmedi. Bakalım Bana Baba Dedi tutacak mı? :)

Tzira

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Günü değiştirilmeseydi fena gitmiyordu aslında reytingleri. Zaten kendi yapımcıları dahil kimsenin bu diziden öyle reyting rekorları kırmasını beklediğini düşünmüyorum. Ama Çarşamba günü yayınlanması sonunu getirdi. Üstelik dizinin son bölümü çok uzun sürdü, 60 dk süreceği söylenen bölüm 90 dk sürdü. Büyük ihtimalle dizi ya bitecek, ya da günü değiştirilerek son bir şans verilecek.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Günü değiştirilmeseydi fena gitmiyordu aslında reytingleri. Zaten kendi yapımcıları dahil kimsenin bu diziden öyle reyting rekorları kırmasını beklediğini düşünmüyorum. Ama Çarşamba günü yayınlanması sonunu getirdi. Üstelik dizinin son bölümü çok uzun sürdü, 60 dk süreceği söylenen bölüm 90 dk sürdü. Büyük ihtimalle dizi ya bitecek, ya da günü değiştirilerek son bir şans verilecek.
Keşke bu işe hiç girişilmeseydi. Özellikle Algı Eke ve Mete Horozoğlu'na çok yazık oldu. Bu kadroyla bambaşka işler yapılabilirdi. :(

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
acun tvciligi sadece survivordan ibaret sanıyor. tvciligin en zor iş dizi tuturmak. ama hala ısrarla sitcomun çekiyor olması komedi. yahuu kardeşim tns de sitcomun tutmuyor tutsa gülse birselinki tutardı. bu neyin ısrarı yine bir sitcomun peşinde allah bu acuna akıl versin. gerçi tv8 de yeni başlatıp tuttuurdugu bir yapım yok. eski yarismalariyla devam ediyor yola onlarda bitince ne yapacaksın acun))))

iki bölüm birden yayınladılar geçen hafta

Tzira

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
acun tvciligi sadece survivordan ibaret sanıyor. tvciligin en zor iş dizi tuturmak. ama hala ısrarla sitcomun çekiyor olması komedi. yahuu kardeşim tns de sitcomun tutmuyor tutsa gülse birselinki tutardı. bu neyin ısrarı yine bir sitcomun peşinde allah bu acuna akıl versin. gerçi tv8 de yeni başlatıp tuttuurdugu bir yapım yok. eski yarismalariyla devam ediyor yola onlarda bitince ne yapacaksın acun))))

iki bölüm birden yayınladılar geçen hafta

Aklıma gelmişti benim de öyle bir şey, birden alakasız bir şeye geçmişlerdi çünkü ama çok gereksiz olmuş öyle yapmaları.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Aklıma gelmişti benim de öyle bir şey, birden alakasız bir şeye geçmişlerdi çünkü ama çok gereksiz olmuş öyle yapmaları.
reyting düşüşünü bu bağlamışlar uzun olunca tutar sanmışlar. işte umut fakirin ekmeği işte)))