Aynanın Gösteremedikleri/1.Bölüm/Yeni Dizi

1.Bölüme kaç puan veriyorsunuz?

• 1

Oy: 0 0.0%
  • 2

• 3

• 4

• 5

• 6

• 7

• 8

• 9

• 10

Oy: 11 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    11

SaMeT

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
119
AYNANIN GÖSTEREMEDİKLERİ
1.Bölüm 26 Temmuz Salı 2011

Lütfen tam ekran izleyiniz ve sağ alt köşedeki 360p seçeneğini 1080p ile değiştiriniz. Bunu yapmanız diziyi net izlemenizi sağlayacaktır.

Moderatörün son düzenlenenleri:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Böylesine özenli bir çalışma için tabii ki 10 puan :)

Yalnız, müzik dizinin havasına pek uymuyor bence. Bir de epey uzun olmuş biraz daha kısa olabilir bence. :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Çok güzel olmus ellerine saglik ama ben müzikleri pek uygun görmedim..

Ama neyse çok güzel olmus..

Sana puanim: 10.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Çok Kötü Olmuş k.bakma puanım 5 alta in bak sebebini[8|]

Şaka Şaka Yaptım Tek Kelime Mükemmel Müziği Beğendim Ben :D Puanım:10

SaMeT

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
119
Arkadaşlar çok sağolun. Bugün diziyi foruma koyduktan sonra hastaneye gittim. Sonra da evde olamadım dolayısıyla forumda da. :) Bütün gün içim içimi yedi. Çok merak ettim diziye ne oldu diye. Neyse ki çok güzel bir şey olmuş.

Bundan sonraki bölümler bir aksilik çıkmaz ise Pazartesi 21.45'te olacak 2.bölüm fragmanında belirttiğim gün ve saatte.

Şimdi öncelikli olarak reytingölçer'in dışında herkes 10 puan vermiş. Çok teşekkür ediyorum herkese.

Müzik konusuna gelince, 2.bölümde hazır. Müzikler 1.bölümdeki gibi değil. Farklı ama beğenir misiniz bilmiyorum. Yapması çok zor, upload etmesi de aynı şekilde. Bu yüzden 2.bölüm müziklerini değiştiremeyeceğim. Aynı şarkıları kullanmadım farklı ama yine yabancı dilli şarkılar. Yabancı dil şarkı tercih etmemin sebebi benim Eurovision fanı olmam ve burada kullandığım şarkılarda Eurovision şarkıları. 79 tane Eurovision şarkısı var bilgisayarımda. :)

Müziksiz boş bir dizi izletmek(okutmak) istemiyorum sizlere. Her bölümde farklı müzik kullanacağım büyük ihtimalle. :)

Eğer ki senaryo akışı ile ilgili fikir vermek isterseniz özelden mesaj atabilirsiniz. Yazar Yardımcısı bölümüne sizin isminizi yazarım. :) Ayrıca müzik konusunda tavsiye de bulunursanız ve onu dizide kullanırsam sizin isminizi Diziye katkısı olanlar kısmıda yazarım.

Tüm teşekkürlerimi bir mesajda birleştiriyorum:

cevaa-Çok teşekkürler hacı. :)

Neferian-Lightning Theif-xdragxx-OsmanAslan-Sizlere de çok teşekkür ediyorum.

reytingölçer-Yanlışlıkla 10 vermişsin, ama ben yanlışlık olmasını istemem. Adminim 8 olarak değiştirebilir. Bu arada 8 puan için teşekkür ediyorum. :) Nereden 2 puan kırdığını söylersen ona göre düzeltmeye çalışırım hatamı. Yada düzeltme yapılmıyorsa bir sonraki bölümde vereceğin puanda 2 puan düşük verirsin olur biter. :)

0zaN-Fks14-Müzik öneriniz emin olun dikkate alındı. Bir oynama yapacağım müzik konusunda. 10 puanlarınız için teşekkür ediyorum.

emreemreu-Herkes 10 puan verdiği için herkese ve sana da çok teşekkür ediyorum. :)

AlemTo-Çok feci bir teşekkür istiyorsun sende. :)

DİZİNİN FİNAL TARİHİNİ DE DUYURUYORUM 19 EYLÜL PAZARTESİ 21.45. :) Tabii bir aksilik olmaz ise. :)
SON BİR NOT BU AKŞAM Kİ OFM MAÇLARINDA TÜM TAKIMLARA BAŞARILAR DİLİYORUM.(Eskişehirspor hariç :D)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Samet Var Maç Havasına Girmişin :D Konouteyi Aldım 35 milyon Kusura Fark yiyebilirsin ama belli olmaz her daim maç sonrası konuşmak lazım :D