Ayla Algan 'Kurtlar Vadisi Pusu'da!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ayla Algan 'Kurtlar Vadisi Pusu'da!

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'ya yeni bir oyuncu katıldı!

Pana Film'in yapımcılığını üstlendiği, Doğan Ümit Karaca'nın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerini Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Ertan Saban ve Erhan Ufak gibi isimlerin paylaştığı diziye, son olarak O Hayat Benim dizisinde yer alan Ayla Algan dahil oldu.

Kurtlar Vadisi Pusu, yeni bölümleriyle kendi gününde kendi saatinde Kanal D'de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

yazık etmiş kendine dizinin ortalamasının çok üstünde oyunculuğu

Yıllar önce Aliye diye bir dizi vardı, orada oynuyordu kendisi. Kaliteli bir oyuncudur, hayırlı olsun diziye.

yıllardır hiçbir işini izlemedim ama kendisinin oyunculuğunun kalitesini biliyorum hangi rolde karşımıza çıkacağı süpriz olacak

Daha iyi bir yapımda rol alsa olmaz mıydı?

önemli bir rolde olacağını düşünmüyorum bana göre gereksiz bir transfer olmuş.

Hangi rolde olucak ki fazla seçenek yok rolü küçük olucaktır. Acaba safiye ile ilgili bir konudamı olucak.

Son düzenleme:
önemli bir rolde olacağını düşünmüyorum bana göre gereksiz bir transfer olmuş.
rose rolünde olabilir mi? martinle telefonda konuşan bayan
gerçi onun sesi baya bir genç geliyordu ama burası vadi gençi ihtiyar yaparlar
)))

rose rolünde olabilir mi? martinle telefonda konuşan bayan
gerçi onun sesi baya bir genç geliyordu ama burası vadi gençi ihtiyar yaparlar
)))
zaten martinin arkadaşının genç çıkacağını bende sanmıyorum abi dediğin gibi o rolde olabilir yada arturun anne annesi olabileceğini düşünüyorum bende

Daha önceki projelerine bakarsak genellikle dram dizilerinde rol almıştı, o yüzden öyle söyledim.
neyse bu söylediğin farklı bir şey buna birşey diyemem ilk mesajında daha iyi bir yapımda oynasın demişdin

Çok iyi, usta bir oyuncu, hayırlı olsun.. Kanal D'de bir dizisi vardı çok eskiden, "Oyun Bitti" diye. Kısa sürmüştü ama çok sevmiştim o diziyi.

gereksiz bir transfer diziye en ufak bi katkısı bile olmaz sağlam erkek oyuncular lazım bize

Gayet bir oyuncu ya neresini beğenmediniz.
Aga goruyon iste vadinin kitlesi boyle ne kadar garip diziyi izlemeyenler transferi overken vadiciler begenmiyor daha hangi karekteri canlandiracagi bile bilinmiyor
vadicilerin memnun olmasi cok zor

Aga goruyon iste vadinin kitlesi boyle ne kadar garip diziyi izlemeyenler transferi overken vadiciler begenmiyor daha hangi karekteri canlandiracagi bile bilinmiyor
vadicilerin memnun olmasi cok zor
aga kadın transferin vadiye bişey katması şu aşamada imkansız hangi rolde olursa olsun