Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
gorsel.jpg

Ay Yapım'dan yeni dizi!

'İçerde' ve gelecek hafta final yapacak olan 'Çukur' dizilerinin ardından Ay Yapım, Show TV'ye yeni bir dizi daha hazırlıyor. Adı Üçkuruş olarak belirlenen, 3 erkeğin başrol olarak yer alacağı dizi için görüşülen isimler arasında Taner Ölmez de yer alıyor.

'Üçkuruş' yakında Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Diziler teker teker gelmeye başlıyor bakalım hangileri gidecek hangileri reytinge kurban olacak

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,952
Puanı
1,061
Show ve Ay Yapım'ın pazartesi yarışını kolay kolay bırakmaya niyeti yok anlaşılan. :A Taner Ölmez'in MD'den sonra hemen dizi yapacağını sanmıyorum açıkçası ama bekleyelim görelim.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Olması gereken de buydu. Bu birliktelik mutlaka devam etmeliydi. Rıza Kocaoğlu da olacaktır bence. Ancak benim bir hayalim var: Taner Ölmez - Çağatay Ulusoy - Barış Falay. Şu muhteşem üçlü uzun süre sonra ilk kez bu kadar boşlukta. Eyyy Kerem Çatay duy sesimi de yap bir güzellik.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,952
Puanı
1,061
Olması gereken de buydu. Bu birliktelik mutlaka devam etmeliydi. Rıza Kocaoğlu da olacaktır bence. Ancak benim bir hayalim var: Taner Ölmez - Çağatay Ulusoy - Barış Falay. Şu muhteşem üçlü uzun süre sonra ilk kez bu kadar boşlukta. Eyyy Kerem Çatay duy sesimi de yap bir güzellik.
Çağatay TV'ye dönmez Menajerimi Ara da yeni sezondan önce bitmez boşa yükselme. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,952
Puanı
1,061
Çağatay vefalı oğlandan kırmaz bence Show ve Ay Yapım'ın teklifini. :D

Daha bugün MA için 10 bölüm sonra biter diyordun şimdi ne oldu? :D
Vefayla falan ilgisi yok Yeşilçam'dan sonraki projeleri Netflix ve Amazon'da diye haberler çıktı bile. :A Ay Yapım'ın 10-15 bölüm sonra bozacak dizisi için kariyer planından vazgeçmez. :A

E tamam işte 10-13 bölüm daha olunca yaz sezonunu çıkarmış oluyor. :A

Konusu belli olsa da manasız. :A
Sen yorum yapmak için yaptım desene şuna. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,995
Puanı
1,060
Vefayla falan ilgisi yok Yeşilçam'dan sonraki projeleri Netflix ve Amazon'da diye haberler çıktı bile. :A Ay Yapım'ın 10-15 bölüm sonra bozacak dizisi için kariyer planından vazgeçmez. :A

Ben sen miyim? :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860

Temmuz sonunda yaz sezonu bitiyor mu? :D