Ay Yapım'ın Yeni Gençlik Dizisinde Başrolü Kim Üstlenecek?

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,960
Puanı
1,060
Netflix'te yayınlanacak olan, yapımcılığını Ay Yapım'ın, senaristliğini Meriç Acemi'nin üstlendiği, yönetmenliğini Ahmet Katıksız'ın üstleneceği gençlik türündeki projenin başrolünü şu sıralar Çukur'da rol alan yakışıklı oyuncu Kubilay Aka'nın üstlenmesi bekleniyor.

İsmi ve detayları henüz netleşmeyen dizinin oyuncu kadrosu da belirsizliğini koruyor.

68150

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Gizmen

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Of hayır ya Ay Yapım'ın elinin altında bir sürü kaliteli genç oyuncu varken niye bu havalimanı görevlisinden dönmüş adam koskoca Netflix dizisine başrol oluyor. :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Of hayır ya Ay Yapım'ın elinin altında bir sürü kaliteli genç oyuncu varken niye bu havalimanı görevlisinden dönmüş adam koskoca Netflix dizisine başrol oluyor. :(
Senin bu sevmediğin herkesi küçük görmen ne zaman bitecek çok merak ediyorum. Oyunculuktan önce havalimanı görevlisi olması ayıp bir şey mi :D Bence gayet de güzel bir başarı hikayesi. Nereden nereye. Adam gayet yetenekli. Gençlik dizisine de gayet gidecek biri.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Senin bu sevmediğin herkesi küçük görmen ne zaman bitecek çok merak ediyorum. Oyunculuktan önce havalimanı görevlisi olması ayıp bir şey mi :D Bence gayet de güzel bir başarı hikayesi. Nereden nereye. Adam gayet yetenekli. Gençlik dizisine de gayet gidecek biri.
Sedef De anası olsun bunun dizide artık o da karta kaçtı :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Süper bir dizi olacak. Merakla bekliyorum. Elite ve Ufak Tefek Cinayetler gibi bir dizi olacakmış. Merakla bekliyorum. Tutacaktır da. Bu işte Ay Yapım 1 numara. Herkese kaliteyi gösterecektir. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok iyi isim Kubilay Aka, çok da başarılı. Çok sevindim habere, partneri de Miray olsa ya ne güzel olur. :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Daha 2-3 projede rol aldığı ve kısa bir süre öncesine kadar asıl mesleği oyunculuk olmadığı için başrole yakıştıramadığımı ifade ettim yoksa orada çalışmasına niye laf atayım. Başka beklentilerim olduğu için ayarı fazla kaçırdım sanırım ama ifade etmeye çalıştığım şey bana göre pek yetenekli bir isim olmadığı. :D

• Beğendim
Reactions: kerem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Daha 2-3 projede rol aldığı ve kısa bir süre öncesine kadar asıl mesleği oyunculuk olmadığı için başrole yakıştıramadığımı ifade ettim yoksa orada çalışmasına niye laf atayım. Başka beklentilerim olduğu için ayarı fazla kaçırdım sanırım ama ifade etmeye çalıştığım şey bana göre pek yetenekli bir isim olmadığı. :D
Çukur’da gayet iyi iş çıkarıyor. Senin bu ayarı kaçırmaların da bitmiyor :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,960
Puanı
1,060
Sonunda biri şuna haddini bildirdi, sağol aşkım :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Özgür

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,171
Puanı
410
Meriç Acemi ise izlemeye gerek yok, sonlara doğru sıvamaya başlar :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Vatanım Sensin'den önce bir menajer tarafından havalimanında çalışırken keşfedilmiş fesatlığını benden uzak tut. :A
Öncesini bilmiyorum ama gayet acıktı fesatliğa:A Neyseki açıklama yaptırdım da yanliş anlaşilmadın sayemde teşekkür etmen gerek:A