Ay Yapım'ın Yeni Dizisi 'If Only'nin Hikayesi Belli Oldu! Kadroda Hangi İsimler Var?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ay Yapım'ın Netflix için hazırladığı ve global adı 'If Only' olarak açıklanan dizinin hikayesi belli oldu!

shutterstock_729647704_16_9_1551773382-880x495.jpg

Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak ve Umut Aral'ın birlikte oturacağı, senaristliğini Ece Yörenç'in üstleneceği ve Ay Yapım yapımcılığında izleyici ile buluşacak olan dizinin kadrosunda; Özge Özpirinçci (Reyhan), Birkan Sokullu (Nadir), Burak Yamantürk (Cihan), Elifcan Ongurlar (Ayşe), Ahmet Rıfat Şungar (Cem), Ümit Erdil (Ateş), Feyyaz Yiğit (Hızır), Mustafa Avkıran (Sattas), Filiz Taçbaş (Nihal) ve Selçuk Borak (Fahrettin) yer alıyor.

Dün düzenlenen Netflix etkinliğinde 'Şimdiki Aklım Olsaydı' adı ile tanıtılan projenin konusu ise şöyle:
Reyhan, Nadir ile olan 10 yıllık evliliği içinde kaybolmuş mutsuz bir kadındır. Evliliğinden, sünnetinden beri tanıdığı kocasından, patlak bir prezervatif sonucu hamile kaldığı 9 yaşındaki ikizlerinden, yaşadığı hayattan en çok da kendinden yorulup fena halde sıkıldığı günün gecesinde, yani 27 Temmuz 2018 saat 20.13’de yüzyılın hatta 500 yılın en güçlü kanlı ay tutulması gerçekleşir ve Reyhan bir mucize eseri on yıl öncesine, hayatının dönüm noktası olan o geceye, yani Nadir’in evlenme teklif ettiği o “büyük an”a hem de şimdiki aklıyla geri döner.

'Şimdiki Aklım Olsaydı' (If Only) yakında Netflix'te!

Kaynak: filmloverss.com

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Bunun da konusu çok iyiymiş üstelik kadrosu da güzel. :Z Zaten yeni projeler Hakan Muhafız ve Atiye'den çok daha heyecan verici. Merakla bekliyorum. :Z

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Merakla bekliyorum. Dediğim gibi erkek başroller vasat ama işin içinde Özge varsa tamamdır. :bhr:

Bunun da konusu çok iyiymiş üstelik kadrosu da güzel. :Z Zaten yeni projeler Hakan Muhafız ve Atiye'den çok daha heyecan verici. Merakla bekliyorum. :Z
Sen git Hekimoğlu'nu izle. 3 sezon boyunca sövdüğün Özge sana biraz bol gelir. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Konusuna bakıldığında tam Netflix'lik dizi deniliyor. Başka platform asla yayınlamaz. Kadrosu da fena sayılmaz, nasıl olacak merak ediyorum. :) @kerem
Böyle şeylerin yayınlanması normal iken görmemiş RTÜK sayesinde halk yobazlaştırılıyor, ve sonuç gördüğümüz gibi. Neyse ki Netflix ve diğer platformlar var artık. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Merakla bekliyorum. Dediğim gibi erkek başroller vasat ama işin içinde Özge varsa tamamdır. :bhr:

Sen git Hekimoğlu'nu izle. 3 sezon boyunca sövdüğün Özge sana biraz bol gelir. :A
Ben Özge'yi severim zaten de o malum oluşunu sevmiyordum. Ama o bataktan kurtardığımıza göre yine eskisi gibi övebilirim ÇATLA. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
3 sezon boyunca oynadığı diziden 'kurtuldu'? O dizide rol almasaydı burada da rol alamazdı. Her şeyi K A D I N'a borçlusunuz. :A
3. sezona devam etmek istemediği haberleri çıkmışsa kurtuldu doğru bir ifade. :A Sanki o diziden önce tanınmıyormuş gibi konuşmaya da gerek yok zaten bilinen biriydi ve er geç Netflix'e gelirdi. :A

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Konu baya ilgi çekici, sonunda ülkemizde farklı işler yapılmaya başladı. Teşekkürler Netflix :bhr:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Senaristi görmesem Burak Aksak yazdı diyecektim, ne bu absürt komedi mi :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Nasıl anlatım dili bu? Evliliğinden sünetinden beridir tanıdıgı patlak przarvatif 9 yasındaki ikizler... Noluyozzz???

• Beğendim
Reactions: Harunnn60

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,856
Puanı
360
Bu dizi bir ayrı güzel olacak. İzlenmede rekor kıracaktır yine.