'Avlu'da Şok Ayrılık!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,960
Puanı
1,060
Star TV'nin sevilen dizisi 'Avlu'da şok ayrılık!

Yapımcılığını Limon Film - Hayri Aslan'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu'nun oturduğu, başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Ayça Damgacı, Nergis Öztürk, Selen Seyven ve Çağdaş Onur Öztürk'ün paylaştığı 'Avlu'da Murat karakterini canlandıran Kenan Ece, 39. bölümle birlikte diziye veda edecek.

"Avlu" yeni bölümleriyle her perşembe Star'da!

66780

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Umarım bu biteceğinin habercisi değildir. Güzel ve farklı bir dizi.

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Bu dizide de ayrılıklar çoğaldı son zamanlarda final geliyor galiba

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
saygım sonsuz ilk zamanlar bende izliyordum ama sonradan cok bozdu bu dizi..
Bence ilk zamanların temposundan daha akıcı ilerliyor. Sadece şu var. Orjinalde azra ve denizin dışarda geçirdiği ve onlarda bile sıkıcılaşan bir olay bizde 8 bölüm işlenince tempoyu düşürdü ama bence yeni katılan zerrin filan diziye gerilim kattı.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Bence ilk zamanların temposundan daha akıcı ilerliyor. Sadece şu var. Orjinalde azra ve denizin dışarda geçirdiği ve onlarda bile sıkıcılaşan bir olay bizde 8 bölüm işlenince tempoyu düşürdü ama bence yeni katılan zerrin filan diziye gerilim kattı.
LİMON FİLM bu diziyi harcayacak gibi bu sezon görürsün..

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Bence o haberdoğru değildir inş doğrudur efsun için :D (cerenmoray)
O işi bende anlamadım ama netflix bir paylaşımında Avlu’yu etiketlemişti ondan böyle haberler çıkmıştı diye hatırlıyorum. Reytingleri bence bitmesi için çok düşük reytingler değil ama yayın şirketi sağolsun zamlanan limon olunca hiç belli olmaz onun işi. Her iki dizisi de iyi reytingler alıyor ama şirket hala krizde. Nasıl işse ?

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
O işi bende anlamadım ama netflix bir paylaşımında Avlu’yu etiketlemişti ondan böyle haberler çıkmıştı diye hatırlıyorum. Reytingleri bence bitmesi için çok düşük reytingler değil ama yayın şirketi sağolsun zamlanan limon olunca hiç belli olmaz onun işi. Her iki dizisi de iyi reytingler alıyor ama şirket hala krizde. Nasıl işse ?
Savaşçı daha iyi durumda ama ona ücretini ödemedi en son oyuncularına. Kurnazlık yaptı Limon. FOX uyardı. Star'a ödüyor ücretini ama oradan fazla kazanmıyor Avlu'dan LİMON Film kısaca.. göreceğiz.. avlu 6 üstüne çıkarsa devam ettirir belki..

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Savaşçı daha iyi durumda ama ona ücretini ödemedi en son oyuncularına. Kurnazlık yaptı Limon. FOX uyardı. Star'a ödüyor ücretini ama oradan fazla kazanmıyor Avlu'dan LİMON Film kısaca.. göreceğiz.. avlu 6 üstüne çıkarsa devam ettirir belki..
Normalde bu oranlar ile ama bir dizinin devam etmesi kazım. Misal zamanında share olarak söyleyeceğim. Parmaklıklar ardında dizisi 13 share alıyormuştu ortalama. Avlu dizisi ise 12 küsürlerde dolanıyor. Bunda ki en büyük kusur bence deminde dediğim gibi limon filmin durumu. Keşke 3.sezonda yayın şirketi değişse hiç fena olmaz. Gerçi gelecek sezon ay yapımın bir suç hapishane dizisi yapacağı söyleniyor. Olmadı ona bakacağız artık bu dizim biterse.

• Harika
Reactions: cokiyitvci

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Ben Star tv’ye bile ödediğini sanmıyorum limon film’in. Baksana geçen hafta avlu yayınlanmadı. Bazıları rtük filan diyor ama limon filmin parmağı olduğu kesin bence onunda.

• Harika
Reactions: cokiyitvci