'Avlu' Ekibi Instagram'da Bir Araya Geldi!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
E2EkCpxXEAQGvvt

Bir süredir SMA hastası Miran bebek için bağış kampanyası düzenleyen Demet Evgar Instagram hesabından sürpriz bir canlı yayına imza attı.

Başarılı oyuncu, bugün yaptığı canlı yayında, iki sene önce ekranlara veda eden 'Avlu' dizisindeki eski ekip arkadaşlarını ağırladı. Ceren Moray, Nursel Köse, Nergis Öztürk, Ayça Damgacı, Ümmü Putgül, Deniz Barut, Onuryay Evrentan, Denizcan Aktaş, Eslem Akar, Hülya Şen, Hüseyin Turunç, Çiğdem Sarıhan ve Hülya Gezer'in (yönetmen) yer aldığı yayında Miran'ın iyileşmesi için önemli bir adım daha atılmış oldu.

Dizide kullanılan önemli eşyalardan bazılarının da açık arttırma için satışa çıkarıldığı yayını Demet Evgar'ın Instagram hesabı üzerinden izleyebilirsiniz.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: kerem and Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yayını baştan sonra izledim, çok keyifliydi. Büyük de bir başarıya imza atıldı. Ayrıca Demet Evgar'ın yayının birden kapanan kısmını bulup koyması da güzel olmuş.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Eksikler olmasına rağmen çok güzel bir yayındı. Öyle harika bir ekip ki iki yıl geçmesine rağmen enerjilerini hala koruyorlar bu kadroyu harcayanlar utansın.ss

Yayın 2 buçuk saat sürdüğü için tamamını izlemesiniz herhalde ama şunlara mutlaka bakın. :A @serhatt @kerem

• Harika
Reactions: serhatt and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Bu ekipten de bu beklenilirdi zaten, gelecek sefer sette şakalaşmaya devam ederler umarım. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Bu ekipten de bu beklenilirdi zaten, gelecek sefer sette şakalaşmaya devam ederler umarım. :Z
İlk izlediğimde Ümmü'nün Azra ve Deniz'i öpüştürüyorum demesi büyük şok oldu yayının en ikonik anı. :A Nergis'in Zerrin gibi ben bitti demeden bitmez demesi, Ceren ve Nursel'in muhabbetleri falan hepsi efsaneydi. :Z

• Güldürdün
Reactions: kerem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,060
Eksikler olmasına rağmen çok güzel bir yayındı. Öyle harika bir ekip ki iki yıl geçmesine rağmen enerjilerini hala koruyorlar bu kadroyu harcayanlar utansın.ss

Yayın 2 buçuk saat sürdüğü için tamamını izlemesiniz herhalde ama şunlara mutlaka bakın. :A @serhatt @kerem

Gün içinde hepsini izleyeceğim. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
İlk izlediğimde Ümmü'nün Azra ve Deniz'i öpüştürüyorum demesi büyük şok oldu yayının en ikonik anı. :A Nergis'in Zerrin gibi ben bitti demeden bitmez demesi, Ceren ve Nursel'in muhabbetleri falan hepsi efsaneydi. :Z
Hayalimdeki ortam tam olarak bu işte. :Z

Zerrin çok tatlı bir minnoşmuş aslında. Hep ciddi ve kötü karakteri canlandırdığı için bu hallerine şaşkın şaşkın izliyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Hayalimdeki ortam tam olarak bu işte. :Z

Zerrin çok tatlı bir minnoşmuş aslında. Hep ciddi ve kötü karakteri canlandırdığı için bu hallerine şaşkın şaşkın izliyorum. :A
Kadını gerçekten psikopat sanmıyorsundur herhalde tabii ki minnoş olacak. :A

3 tane video vardı ama ilk mesajıma bir tanesini daha ekledim orası da aşırı tatlıydı. :bhr: