Star Avlu - Dizi Yorumları

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Süper olmuş. Kesinlikle bu sezonu da izlerim

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Heyecanla bekliyorum. Sosyal medya zaten yıkılacaktır ama reytinglerde de umarım geçen sezonun üzerinde sonuçlar elde eder.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Nursel Köse'nin ismine jenerikte özellikle baktım yoktu müthiş sürpriz oldu. :oley: Şu an pasif ama ilerde eski gücüne dönecektir. :cool:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Demet Evgar. :praying: İlk sezon kendi halinde yol gösterici asil bi karakterken yaşadığı derin acıdan muazzam bi intikam hırsıyla acımasız bi karaktere dönüştü. Daha ciddi olaylar bizi bekliyor artık, tanıtımlarda da denildiği gibi; Avlu'da artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. :handfist:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061
Bokba gibi geliyor. Fragmanı izlerken ben heyecanlandım. Bu sezon en çok merak ettiğim dizi bu olacak herhalde. :Z

Yeni müdür bayağı sağlam çıktı.

Kaliteli erkek seçiminde olmasa da kaliteli dizi seçiminde başarılıymış. :A

O Bircan'ın gözü var Burak'ta. Ece de kıskanıyor Gülben'i. :A

Hiç olmadı Kudret'in yaşaması o kadar bıçak darbesinden sonra inandırıcı değil

Kudret Allah'ın bir kudreti :A

Demet Evgar. :praying: İlk sezon kendi halinde yol gösterici asil bi karakterken yaşadığı derin acıdan muazzam bi intikam hırsıyla acımasız bi karaktere dönüştü. Daha ciddi olaylar bizi bekliyor artık, tanıtımlarda da denildiği gibi; Avlu'da artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. :handfist:
benzer şeylerde bugün :A @Çiğdem- @Afet Güçverir @Bully @MasacRE- @Sherlock @ozgur2113 @ozmoturk @serhatt @Dosi @vadikızı

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Her şey iyiydi kudret yaşayana kadar gereksiz hamle alp ölecek kudret eski gücüne dönecek oyuncu mu yoktu düşman mı yoktu orasını beğenmedim..
Gelelim yeni müdüre tam evlenilecek kadın kuralcı katı ve güzel :Z
Deniz ve Azra siz muhteşem bir detaysın alp umarım ölmüştür yoksa kabak tadı alırım diziden.. Önümüzdeki bölümü iple çekiyorum deniz ne yaşadıysa kudret de aynısını yaşayacak bu haz bile yetiyor :F

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Kudret haftaya ölüyormuş. Denizde hapisten kaçıp alpi öldürecekmiş. Efsane bir völümdü ben çok sevdim