Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,980
Puanı
1,061
thumbnail_1433152869.jpg

Türkiye'nin önde gelen kanallarından ATV'nin yaz ekranı belli oldu!

Kanal, yaz sezonuna başrollerini İpek Karapınar ile Özgür Çevik'in paylaştığı "Kırgın Çiçekler"; Yavuz Bingöl, Deniz Uğur, Ali Ersan Duru, Burcu Binici gibi isimleri buluşturan "Aşk Zamanı" ve Gani Müjde'nin kaleme aldığı Trakya komedisi "Günebakan" dizileri ile girecek.

Ayrıca geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan "Döndür Şansını", Anıl İlter'in sunuculuğunu üstleneceği "Cevap Sende" ve farklı formatıyla dikkat çeken "Kazan Kazan" da kanalın yeni yarışmaları arasında.

Bunların yanı sıra Ramazan ayında ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu da iftar ve sahur özel programlarıyla yine ATV ekranlarında olacak.

Yaz sezonuna iddialı bir şekilde hazırlanan kanalın başarılı olup olmayacağı ise şimdiden merak konusu.

Son düzenleme:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
atv araya ramazan da gireceği için çok önemsememis yazı anlaşılan. diziler için de tehlikeli bir durum ben olsam hiç bir dizi başlatmak yarışmalarla götürürdüm

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Kanal baya Yarışma başlatıyor.
Diğer yarım tarzı bir dizi başlatsaydı tutabilirdi.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,218
Puanı
1,060
atv araya ramazan da gireceği için çok önemsememis yazı anlaşılan. diziler için de tehlikeli bir durum ben olsam hiç bir dizi başlatmak yarışmalarla götürürdüm
sadece yarışma ile olurmu cnm dizide olması lazım bence
güzel diziler başlatacak atv de

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
@vadikızı
yazın diziler ramazan ve bayramdan dolayı bölünecek. herkes yaz tatilini ramazan bayramına göre ayarlayacak ramazandan sonra dizilerin reytingi çok kötü düşürecek ondan dedim yazık olacak dizilere

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
En iddiasız kanal bence yaz için. Yarışmaları tutmuyor, dizilere ağırlık verseymiş keşke.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
PT için yazın en iddiasız kanalı. Ama Nihat Hatipoğlu ile zaten fazlasıyla kazanacaktır. Bu adamı da nedense ben pek sevmiyorum ama Türkiye'de müslümanlar dini nedense ramazan ayında hatırladıkları için bu tür programları da ancak bir ay boyunca takip edip zaman ayırabiliyorlar. Bak bir de kandil günlerinde. :):)