ATV'den Yaz Sezonu İçin Yeni Yarışma!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,018
Puanı
1,061
THE-FLOOR-USA-1.jpg

ATV'den yeni yarışma programı geliyor!

ABD'de Rob Lowe'un sunumuyla yayınlanan 'The Floor' yarışmasının hakları ATV tarafından satın alındı. 'Kim Milyoner Olmak İster' ekibi tarafından hazırlanacak olan ve yaz sezonunda prime-time kuşağında ekrana gelmesi beklenen yarışmanın formatı şöyle:
100 bilgi yarışması fanatiği, her biri kendi bilgi alanını temsil eden 100 eşit kareye bölünmüş dev bir LED zemin üzerinde düello yapıyor Amaç tüm zemini fethetmek ve eve büyük bir para ödülü götürmek. Kurallar ise basit. Rastgele bir yarışmacı, bitişikteki bir rakibe bilgi yarışması düellosunda meydan okuyor. Rakibin kutusunun kategorisinde birbirleriyle oynuyorlar. Kategoriler "ünlü sporculardan" "Hollywood aktörlerine" ve "ikonik binalardan" "memelilere" kadar uzanıyor.

Bazı sorular görsel olarak fotoğraflarla, bazıları sesle desteklenirken, diğer düellolar açık uçlu, çoktan seçmeli veya ilişkilendirme sorularına odaklanıyor: olasılıklar ise sonsuz. Düellonun galibi rakibinin karesini fethederek daha fazla alan kazanırken kaybeden ise oyunu terk ediyor. Oyun ilerledikçe düellolar daha heyecanlı ve riskler daha yüksek hale geliyor. The Floor'da ayakta kalan son kişi büyük ödülü kazanıyor.

Talpa Studios Küresel Dağıtım Direktörü Sebastian van Barneveld, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:
"ATV'nin Türkiye'deki başarılı yarışma programları konusundaki kayda değer geçmişi göz önüne alındığında, doğru kanal, doğru program ve doğru yapım ekibi kombinasyonunun bu format için bir başka kazançlı formül yaratacağından eminiz."

Kaynak: Ranini.tv

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,260
Puanı
410
İnsanların güven bana deyip sonrasında karaktersizlik yapmasını izlemek çok zevkliydi :D
Bir bölümde, yarışmacı parayı koruma altına aldım diye yalan attı, baya para birikmişti, Müge Anlı dayanamadı 'yalan söylüyor' dedi, kız da hemen ilk fiyatta parayı almıştı.... O anı asla unutamıyorum 😂

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,905
Puanı
360
Bir bölümde, yarışmacı parayı koruma altına aldım diye yalan attı, baya para birikmişti, Müge Anlı dayanamadı 'yalan söylüyor' dedi, kız da hemen ilk fiyatta parayı almıştı.... O anı asla unutamıyorum 😂
Evet ben de hatırladım o sahneyi. Kadın da dayanamamıştı artık :D bazen öyle cahil yarışmacılar geliyordu ki insanı deli eder cinstendi.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,260
Puanı
410
Haha ben strese girerim o yarışmaya katılsam. Blöf de yapamam bir de parayı kaptırırım :D milyonere filan katılsak daha makbule geçer. En azından 2 bin 2 bin para kazanırız kısa günün karı :)
Aaaa ne para kaptırması Gizmencim olur mu öyle şey hep fifty/fifty :D

O da olur ama ya iki beyinle ilk sorudan elenirsek ? :)