Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
unnamed.jpg

Yayınladığı dizi ve programlarıyla son 5 yıldır Türkiye’nin en çok izlenen kanalı olan atv, Kantar Medya’dan alınan verilere göre, 2016’dan bu yana birincilik koltuğunu kimseye kaptırmadı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kuruluş Osman, Bir Zamanlar Çukurova,Hercai, Kim Milyoner Olmak İster?, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Esra Erol'da gibi başarılı yapımlara sahip olan atv, Tüm Gün-Tüm Kişiler kategorisinde aldığı yüksek izlenme ile 2020 yılını da birincilikle geride bıraktı.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Zaten gündüz kuşağında 3'er saatlik yayın yapan Müge Anlı ve Esra Erol var. Çoğu dizilerden fazla izleniyorlar. Birde her sezon mutlaka yüksek reytingli dizileri oluyor. Şaşırmadım. Ama 2020'de pandemi sebebiyle Survivor ve Master Chef rekorları kıran TV8'in prime time da aldıkları reytinglerin tüm güne de yeteceğini düşünmüştüm ben. TV8'den atak bekliyordum olmamış.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Zaten gündüz kuşağında 3'er saatlik yayın yapan Müge Anlı ve Esra Erol var. Çoğu dizilerden fazla izleniyorlar. Birde her sezon mutlaka yüksek reytingli dizileri oluyor. Şaşırmadım. Ama 2020'de pandemi sebebiyle Survivor ve Master Chef rekorları kıran TV8'in prime time da aldıkları reytinglerin tüm güne de yeteceğini düşünmüştüm ben. TV8'den atak bekliyordum olmamış.
Özellikle son zamanlarda Esra Erol ilk 10'da yer alıyor. Programda ne oluyor biliyorum ama izidvaç programları rafa kalkınca silinir diyenlere inat iyi sıçradı.
Kanalın tüm grup izlenmesini kesinlikle gündüz kuşağı sağlıyor. 5 sene oldukça uzun bir süre.

@Yiğitt çekemeyip diss atmışsın :A daha yeni yeni dizi tutturmaya başlayan Kanal D alacak değildi ya :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Özellikle son zamanlarda Esra Erol ilk 10'da yer alıyor. Programda ne oluyor biliyorum ama izidvaç programları rafa kalkınca silinir diyenlere inat iyi sıçradı.
Kanalın tüm grup izlenmesini kesinlikle gündüz kuşağı sağlıyor. 5 sene oldukça uzun bir süre.

@Yiğitt çekemeyip diss atmışsın :A daha yeni yeni dizi tutturmaya başlayan Kanal D alacak değildi ya :A
2020'nin en çok izlenen kanalı açıklandı zaten, bana pek inandırıcı gelmedi sonuçlar bilemedim. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Bu kanalı izlemeyi bıraktığım yıllar oldu....Geçmişte en çok izlediğim kanaldı ama farklı nedenlerden dolayıda kanaldan kendimi çektim.

Ama gündüz kuşağında rakipsiz giden programları herzaman söz ettirdi. Onun ciddi etkileri olmuştur.

Birde Total kesimin ciddi sahiplendiği sağlam diziler.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
2020'nin en çok izlenen kanalı açıklandı zaten, bana pek inandırıcı gelmedi sonuçlar bilemedim. :A
Arka Sokaklar hariç kanalı iyi reyting ile sırtlayan program ve diziyi sayarmısın? :A (2020 geneli olarak diyorum, Sadakatsiz daha yeni başladı)
Sana tepkim:
ismail-abi-gif-14.gif

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860

Akşam yemeklerini erken yediğimiz zamanlar Esra Erol açık oluyor. İşlenen konulara bakacak olursak bana kalırsa izdivaç programları daha az aile yapısını bozan işlerdi :F Zaten ben Esra Erol'un reyting için her şeyi yapacağını düşünüyorum, yemekten erken kalkmama sebep oluyor bazen. Bi kere kocasından boşanmak için yayına gelen kadını (bu arada kocasından hem psikolojik hem de gerçek şiddet görmüş bir kadın) barıştırmak için ikna etmeye çalışıyor, kadın istemeyince de ne nazlısın sende vs gibi saçma cümleler kuruyor. Ve bu program hiç ceza vs almadan yoluna devam ediyor. Yazık cidden. O olayları gördükten sonra akşam yemeklerinde televizyonu açtırmıyorum :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Akşam yemeklerini erken yediğimiz zamanlar Esra Erol açık oluyor. İşlenen konulara bakacak olursak bana kalırsa izdivaç programları daha az aile yapısını bozan işlerdi :F Zaten ben Esra Erol'un reyting için her şeyi yapacağını düşünüyorum, yemekten erken kalkmama sebep oluyor bazen. Bi kere kocasından boşanmak için yayına gelen kadını (bu arada kocasından hem psikolojik hem de gerçek şiddet görmüş bir kadın) barıştırmak için ikna etmeye çalışıyor, kadın istemeyince de ne nazlısın sende vs gibi saçma cümleler kuruyor. Ve bu program hiç ceza vs almadan yoluna devam ediyor. Yazık cidden. O olayları gördükten sonra akşam yemeklerinde televizyonu açtırmıyorum :F
Bazen annemler bana gelince arada açıyorlar ve genelde DNA testi olayları oluyor :A toplasan ayda 5 dakika izlemişimdir. Halkımız sever bu tarz şeyleri, o yüzden normal karşılıyorum reytingi :A
Bizim saat farkımız 2 saat olduğu için en TV izlemediğim saatlere denk geliyor neyseki. Kanal değiştirme zamanları bile denk gelmiyorum bu yüzden :A
------

ATV neden küçük harfli :eek: diyecektim ki kanalın kendisi de küçük harfle yazıyormuş hiç fark etmemişim garip duruyor böyle ama resmi adı bu. :A @Dosi
Ya aslında ben Reyting konuları açarken de bazen küçük yazıyorum ama herkes büyük harf ile yazınca ortama uyuyorum, yoksa doğrusu atv :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bazen annemler bana gelince arada açıyorlar ve genelde DNA testi olayları oluyor :A toplasan ayda 5 dakika izlemişimdir. Halkımız sever bu tarz şeyleri, o yüzden normal karşılıyorum reytingi :A
Bizim saat farkımız 2 saat olduğu için en TV izlemediğim saatlere denk geliyor neyseki. Kanal değiştirme zamanları bile denk gelmiyorum bu yüzden :A
------

Ya aslında ben Reyting konuları açarken de bazen küçük yazıyorum ama herkes büyük harf ile yazınca ortama uyuyorum, yoksa doğrusu atv :A
Cidden öyleymiş, ben en azından ilk harfi büyük sanıyordum bunu da yeni öğrenmiş olduk. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Arka Sokaklar hariç kanalı iyi reyting ile sırtlayan program ve diziyi sayarmısın? :A (2020 geneli olarak diyorum, Sadakatsiz daha yeni başladı)
Sana tepkim:
Reytinglerde ben hep zirvede görüyorum, göz sorunların epey derinleşmiş anladığım kadarıyla. Olsun, zirve tek kişiliktir. Mavi mavi masmavi :bhr:

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Cidden öyleymiş, ben en azından ilk harfi büyük sanıyordum bunu da yeni öğrenmiş olduk. :A
Bundan sonra artık büyük harf ile yazmamaya özen göstereceğim :A
Reytinglerde ben hep zirvede görüyorum, göz sorunların epey derinleşmiş anladığım kadarıyla. Olsun, zirve tek kişiliktir. Mavi mavi masmavi :bhr:
Çok şükür bu ara gözlerim fıldır fıldır çok iyi görüyor :A
Sayamadın, dediğime geldin :A
Turuncu turuncu (🥕 o da turuncu ve göze iyi geliyor) :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Klişe diziler ve prim kasmak için paçalarından rezillik akan sabah programları keseyi doğdurmuş anlaşılan. Şu reyting cihazlarını gençlere vermeleri gerek.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aslında gayet normal sonuç bakın bir gün değil her gün 4 5 6 reyting alan iki gündüz kuşağı programı var dizileri içinde de dev reytingli diziler var sevmem kanalı ama gerçek bu.

Birinci olmayan bir kanal kaldı mı? :A
Tepkim bu yönde :A