atv Bayram Tanıtım Fragmanı...

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Pazartesi

20.00 Karadayı - Yeni Bölüm
22.30 Kim Milyoner Olmak İster

Salı

20.00 Eragon - Yabancı sinema
21.55 Ejder Topu - Başlangıç

Çarşamba

20.00 Zor Ölüm 4 - Yabancı Sinema
22.30 Uçurum - Yeni Bölüm

Perşembe

20.00 Kurtlar Vadisi Pusu - Kolaj
22.20 Karadayı - Tekrar

Cuma

20.00 Huzur Sokağı - Yeni Bölüm
23.00 Kim Milyoner Olmak İster

Cumartesi

20.00 Alev Alev - Yeni Bölüm
22.00 Alemin Kralı - yeni Bölüm

Pazar

20.00 Hayat Devam Ediyor - Yeni Nölüm
23.15 Krem - Yeni Bölüm

Her bayram olduğu gibi yine bayram yapmayacak anlaşılan ATV, ATV'ye kalsa bayramın ilk günü KVP'yi yayınlardı. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Her bayram olduğu gibi yine bayram yapmayacak anlaşılan ATV, ATV'ye kalsa bayramın ilk günü KVP'yi yayınlardı. :)

bayrama özel hiçbir kanal proje üretmiyor zaten sadece komedi dizilerinin tekrarlarını veriyorlar başkada bişey yok yani hepsi aynı aslında..

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Vadi büyük dizi bayramda yılbaşında savaşta seferberlikte ara verir :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Biraz dinlensinler oyuncular vadi adamı yorar

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
bayrama özel hiçbir kanal proje üretmiyor zaten sadece komedi dizilerinin tekrarlarını veriyorlar başkada bişey yok yani hepsi aynı aslında..

Kanal D BBEB'i koymuş en azından, ATV bayramın son günü korku filmlerinden bir farkı olmayan HDE'yi yayınlıyor...

Bayramda kanalların dramdan biraz olsun sıyrılmasını dilerdim...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Endgame bana ceza aldırtma gözùnü sevdiğim ne alaka şiddet kan kurban keserken de kan var vadide gelenektir bayramda yılbaşında asla oynamaz

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kanal D BBEB'i koymuş en azından, ATV bayramın son günü korku filmlerinden bir farkı olmayan HDE'yi yayınlıyor...

Bayramda kanalların dramdan biraz olsun sıyrılmasını dilerdim...

haklısın bayramda komedi dizileri ve eğlenceli yarışma proğramları iş yapar..

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Endgame bana ceza aldırtma gözùnü sevdiğim ne alaka şiddet kan kurban keserken de kan var vadide gelenektir bayramda yılbaşında asla oynamaz

Şimdi kurban kesmek ile bu işi karıştırma; biri ibadet, biri ise cinayet-suç-acımasızlık vs...

- - - Ekleme - - -

haklısın bayramda komedi dizileri ve eğlenceli yarışma proğramları iş yapar..

Dram iş yapar bayramda da, reyting alır ama ben doğru bulmuyorum, bayramda tecavüz, intihar, silah izlemek tuhaf geliyor...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ne cinayeti suçundan bahsediyon devlet adamı polat ın terörist öldürmesi mi gider tecavüz sevişme ahlaksız aşkı memmu fatmagül izlersin vadiye laf yaparsın

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şimdi kurban kesmek ile bu işi karıştırma; biri ibadet, biri ise cinayet-suç-acımasızlık vs...

- - - Ekleme - - -

Dram iş yapar bayramda da, reyting alır ama ben doğru bulmuyorum, bayramda tecavüz, intihar, silah izlemek tuhaf geliyor...

arz talebe göredir halkımız dram gözyaşı kan revan olmuş bir bayram istiyorsa talebi karşılamak lazım :))

aslında kurban bayramının kendisi zaten vahşet birde kanalları kana boyamaları rezillikte son nokta ..

- - - Ekleme - - -

- - - Ekleme - - -

arz talebe göredir halkımız dram gözyaşı kan revan olmuş bir bayram istiyorsa talebi karşılamak lazım :))

aslında kurban bayramının kendisi zaten vahşet birde kanalları kana boyamaları rezillikte son nokta ..

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
KVP özel günlerde yayinlanmiyor, yeni bölüm Kasim'da..

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Ne cinayeti suçundan bahsediyon devlet adamı polat ın terörist öldürmesi mi gider tecavüz sevişme ahlaksız aşkı memmu fatmagül izlersin vadiye laf yaparsın

3'ünü de izlemedim, KVP konusunda da net bilgim olmadan konuştum, özür dilerim, sadece şiddet dolu sahneleri olduğunu biliyorum ve bunu bayramda görmek istemiyorum...

- - - Ekleme - - -

- - - Ekleme - - -

Tehlikeli cümleler kuruyor gibisin. :D