Ateş Kuşları'nda Sürpriz Gelişme! | ATV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,392
Puanı
1,061
5c1093730f254418d86ce990.jpg

ATV'nin sevilen dizisi Ateş Kuşları'nda sürpriz gelişme!

Yapımcılığını Bozdağ Film'in üstlendiği, başrollerini Hande Soral, Görkem Sevindik, İlayda Alişan, Burak Tozkoparan, Erdem Şanlı ve Emir Çubukçu'nun paylaştığı yapımın senaristliğini 37. bölüm itibariyle devreden Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem, bu haftaki 50. bölümle birlikte görevlerine geri dönüyor.

Ateş Kuşları, yeni bölümüyle Cuma 20.00'de ATV'de!

GKEMAwSWsAEKuQR

Maalesef bu değişiklik diziyi kurtarmaz bu saatten sonra... Uğraşmasınlar final tarihini açıklasınlar

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
bu dizinin youtube da bir sahnesi onume cikmisti, -oyuncu nun ismini bilmiyorum, simaya asina da degilim , ancak ;
ses tonu ve mizaci asiri babacan bir tarzdaydi , begendigim kimi yesilcam filmlerin de benzer bir iki oyuncu vardi - ayni hissiyati izlerken ekrana yansitan. sanki nostalji kusagi dejavu'su yasadim sahneyi izlerken...

bu dizi adina yazabilecegim tek anektodum bu sanirim......
🙄

diziyi izlemedigimden habere dair bi yorum getiremem.

bu dizinin youtube da bir sahnesi onume cikmisti, -oyuncu nun ismini bilmiyorum, simaya asina da degilim , ancak ;
ses tonu ve mizaci asiri babacan bir tarzdaydi , begendigim kimi yesilcam filmlerin de benzer bir iki oyuncu vardi - ayni hissiyati izlerken ekrana yansitan. sanki nostalji kusagi dejavu'su yasadim sahneyi izlerken...

bu dizi adina yazabilecegim tek anektodum bu sanirim......
🙄

diziyi izlemedigimden habere dair bi yorum getiremem.
Keşke izlemeye başlasan

• Beğendim
Reactions: Dante
Keşke izlemeye başlasan
dizi bayagi olmus baslayali... :(
izlersem anca son bolumden baslarim :)

yeri gelmisken belirteyim - bu dizi de yer alan basroller den birini - alev alev dizisinde ilk izleyip, oyunculugunu begenmistim...

ek olarak, ates kuslari kadrosuna soyle genel bi baktim da,
kendi jeneresinde gecmiste onemli projeler de yer alan isimlerle bezeli,,,
tecrubeli kadrodan da , -kuscu roluyle, yanilmiyorsam -deli yurek dizisinde one cikan bir usta ismin yer almasi ,guzel bir tesaduf oldu benim adima....

ates kuslari gibi , sokak cocuklari konusuna -yabani dizisi de ara ara giriyor.su siralar flashbackler dolayli duygusal sahneler oluyor.

iyi seyirler.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram