Ata Demirer'in Yeni Partneri Gonca Vuslateri Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
'Eyvah Eyvah 3' filmiyle 3 milyon gişe yapan Ata Demirer, yeni filminin senaryosunu bitirdi. Demirer, bir ‘cinci hoca’nın öyküsünü anlattığı filmin çekimlerine yakında İstanbul’da başlanacak.

Yapımcılığını Biber Yapım’ın üstleneceği,filmin yönetmen koltuğunda Barış Pirhasan oturacağı hikayesi de kendisine ait olan yeni filminde Ata Demirer'in partneri “Yalan Dünya” dizisinde Vasfiye Teyze rolüyle tanıdığımız genç oyuncu Gonca Vuslateri olacak.

Ayrıca ünlü komedyenin “Yalan Dünya” oyuncularından Olgun Şimşek’e de teklif götürdüğü öğrenildi.

166916.gif

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Avrupa Yakası'ndan sonra Hakan Algül ile çaliştimi bilmiyorum ama BKM olayı benim de dikkatimi çekti(b)
Eyvah Eyvah serisi filimlerinin yönetmeni Hakan Algül,ne yaşanmış olabilir aralarınada (b) Her neyse, iki çok sevdiğim isim bir arada iyi bir film olursa izlerim. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Eyvah Eyvah serisi filimlerinin yönetmeni Hakan Algül,ne yaşanmış olabilir aralarınada (b) Her neyse, iki çok sevdiğim isim bir arada iyi bir film olursa izlerim. :)
Eyvah Eyvah serisini doğru düzgün izlemediğim için bilmiyordum:X Evet Gonca iyi bir isim olmuş "cinci hoca" olduguna göre gaipten ses duyan birini mi canlandırcak acaba:X

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Eyvah Eyvah serisini doğru düzgün izlemediğim için bilmiyordum:X Evet Gonca iyi bir isim olmuş "cinci hoca" olduguna göre gaipten ses duyan birini mi canlandırcak acaba:X
Bilmiyorum çekimler yakında başlayacak olduğuna göre onuda öğreniriz.Gonca Vuslateri oyunculuğunu çok sevdiğim biri.Yalan Dünya'da bunu daha çok kanıtladı.Ata Demirer zaten çok başarılı mükemmel olmuş.:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gonca süper seçim.:DAta ile iyi bir komedi çıkarar.Olgun Şimşek'te süpermiş.:D