Asparagas Haber Bülteni

Frank Slade

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Süleyman Demirel: Son günlerde ortaya çıkan olaylar tarafımca ve yardımcılarımca çok kınanmıştır.Elektrik Bulgaristan'dan geliyor diye elektrikte mi gavur.Bunlar bir takım uydurmalardır.Biz buraya çıktıkta sonradan çıkmadık mı dedik.Demedik,demeyiz,demediler,demem.Şimdi pıs pıs hıyyaa wop rap rap rap richi rich dat dat dat
1 dk sonra….

Görevli:
Efendim izleyicilerden çok şikayet geldi.'Kanal çince yayın yapmaya başladı düzeltmek için napmalıyız?'Başkanın dediklerinden bir şey anlamıyoruz.'Başkan sağ gösterip sol vuruyor,Neden düzgün konuşmuyor?'Dediklerinizi anlıyamıyoruz başkanım!'Diye şikayetler aldık.Yayını bitirelim mi?

Süleyman Demirel:Olaya çok kaptırdım heralde kendimi.Tamam keselim yayını.Bitsin.

ASPARAGAS HABER SERVİSİ

Spiker:Evet sayın seyirciler şu an Altıntepe İlköğretim okulunun önündeyiz.Burada olaylar çok karışmış durumda.Öğrenciler ingilizce derslerine girmiyorlar ve şu anda okulun bahçesinin önünde pankartlar eşliğinde eylem yapıyorlar.Evet şimdi bir öğrenciye mikrofon uzatıyoruz;

Spiker-
Neden böyle bir şey yapıyorsunuz?

Öğrenci-
Bakın bizim kimseyle alıp veremediğimiz yok.Bizim tek derdimiz İngilizceyle.Yazıldığı gibi okunan ingilizce istiyoruz.İsteklerimiz yerine getirilmediği takdirde okuldaki bütün ingilizce kitaplarını yakarız!
Başka birine dönüyoruz şimdi;

Spiker-
Neden yazıldığı gibi okunan bir ingilizce peşindesiniz?

Öğrenci-
Ben bu eyleme evde ingilizce çalışırken babamdan yediğim dayaklar yüzünden geldim.

Spiker-
Babanızdan neden dayak yediniz?

Öğrenci-
İngilizce çalışıyordum.İngilizcedeki 'sick'kelimesini ezberlerken sesli okudum.Babamda ne diyorsun lan sen terbiyesiz diyerek karşı çıktı.Yanıma geldi burada 'sick' yazıyor sen s*k diye okuyorsun hayvan herif.Bu internetten öğreniyorsun böyle şeyleri.Kapattırıyorum interneti dedi.

İnternetin kapatılmasından sonra ne arkadaşlarımla wolfteam nede metin 2 oynayabildim.Arkadaşlarım gel senle wolfteam'de vs atalım dediklerinde mouse bozuk dedim.Diyemedim internetim yok diye diyemedim…

Spiker:Evet sayın seyirciler öğrencilerin dramına hep birlikte şahit olduk.Söz sende Özdemir.

ASPARAGAS HABER SERVİSİ

Son düzenleme: