Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20220309_011449.jpg

Gain'in merakla beklenen yeni dizisi 'Aslında Özgürsün'ün oyuncu kadrosu belli oldu.

Yapımcılığını WitchCraft Film'in, yönetmenliği ve senaristliğini Ali Kemal Güven'in üstlendiği dizinin kadrosunda Deniz Çakır, Bade İşçil, Alican Yücesoy, Burak Yamantürk, Saygın Soysal, Berk Cankat, Ceren Taşçı, Sergen Deveci, Ecrin Bolkar, Perihan Savaş, Aslı İçözü, Nurhan Özenen ve Nükhet Duru yer alıyor.

Duygu Asena'nın aynı adlı kitabından uyarlanan dizide usta oyuncu Zuhal Olcay da konuk oyuncu olarak yer alacak.

20220309_011442.jpg

20220309_011444.jpg

Aslında Özgürsün, yakında Gain'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Kadro bayağı iyi. :eek: Berk Cankat da kadına şiddet dolu işi reddettikten sonra böylesine bir kadın işiyle setlere dönerek duruşunun boşa olmadığını göstermiş ona da ayrıca tebrikler.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kadro çok iyi özellikle Berk Cankat'ın sonunda bir diziyle dönüyor olmasına ve Perihan Savaş'a sevindim. :Z Umarım güzel bir iş olur da aboneliğim olmasına rağmen uzun zamandır kullanmadığım Gain'de bir şeyler izlerim. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Kadro çok iyi özellikle Berk Cankat'ın sonunda bir diziyle dönüyor olmasına ve Perihan Savaş'a sevindim. :Z Umarım güzel bir iş olur da aboneliğim olmasına rağmen uzun zamandır kullanmadığım Gain'de bir şeyler izlerim. :A
Ayak İşleri izle o zaman hesap boş kalmasın. :A Hamlet ve Etkileyici'ye de bakabilirsin. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ayak İşleri izle o zaman hesap boş kalmasın. :A Hamlet ve Etkileyici'ye de bakabilirsin. :A
En son Ayak İşleri'nin ilk sezonunu izlemiştim zaten. İkinci sezonun bitmesini bekliyorum tek seferde izlemek için. :A Hamlet'e bakmayı düşünüyorum ama Etkileyici'yi bilemedim. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
En son Ayak İşleri'nin ilk sezonunu izlemiştim zaten. İkinci sezonun bitmesini bekliyorum tek seferde izlemek için. :A Hamlet'e bakmayı düşünüyorum ama Etkileyici'yi bilemedim. :A
Dene bence zamanında bana da vasat bir iş gibi görünmüştü ama beklentilerimin üstünde çıktı sen de sevebilirsin. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Berk Cankat'ı bir yaz dizisinde görürüz diye düşünüyordum bu sene, dijitalde iş yapacağı hiç aklıma gelmemişti. Umarım rolü fazladır da doya doya izleriz 4 sene sonra.

Perihan Savaş ve Zuhal Olcay'ın olması da ayrı sevindirdi. :bhr: Merakla bekliyoruz, hemen yayınlansın. :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Zuhal Olcay, Duygu Asena'yı canlandıracakmış. (Birsen Altuntaş)
Kadro çok iyi olmuş kesinlikle izlenir
Yuhh olayy bir kadro kurmuşlar. :eek:
Kadro bayağı iyi. :eek: Berk Cankat da kadına şiddet dolu işi reddettikten sonra böylesine bir kadın işiyle setlere dönerek duruşunun boşa olmadığını göstermiş ona da ayrıca tebrikler.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem