Aslıhan Gürbüz 'Refika ile Öze Dönüş'e Konuk Oluyor!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Güzel olacak da izleyebilir miyim bilmiyorum. Zaman ayarlamaya çalışacağım artık kraliçe kaçmaz. :bhr:
Şu kadını da öyle bir abarttı ki millet :A
Ucuz ilgi çekme çalışmalarını başarılı kıldığımız için üzgünüm. Bence diss'leri geri çeksek daha anlamlı olur böylece dikkate almadığımızı anlar arkadaş. :A @xemrexxx @anniegrant

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061
Güzel olacak da izleyebilir miyim bilmiyorum. Zaman ayarlamaya çalışacağım artık kraliçe kaçmaz. :bhr:

Ucuz ilgi çekme çalışmalarını başarılı kıldığımız için üzgünüm. Bence diss'leri geri çeksek daha anlamlı olur böylece dikkate almadığımızı anlar arkadaş. :A @xemrexxx @anniegrant
Sana soracak değiliz :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Benim dikkat çekmeye ihtiyacım yok tatlım dikkat çekersem de pahalı olur o sen karşılayamazsın ucuz olmamışlarınla.

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Çok iyi konuk, daha önce Refika'nın YouTube kanalına da konuk olmuştu. Keyifli bir bölüm olacaktır. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Şu kadını da öyle bir abarttı ki millet :A

@Dosi 5 olmamışla iyi çalıştım :A
Ay eskisi gibi konuları farkedemiyorum :T: halbuki az konu açılıyor :F alttan alttan işi götürmüşsün :eek:
@MasacRE- isteyen alabiliyor diss. Daha bugün diss atmıyorlar diyordun :A
Bu arada diğer konudaki cevabını buradan vereyim, nickini o şekilde yapıyorum ben zaten. Yazmak zor değil, hatta bazen etiketsiz MasacRE- diyede çizgine kadar detayı yazıyorum :A ama sen ve bazı belirli kişilerin etiketkeri genelde mavi olmuyor :A misal @Yakamoz-Asi de de aynısı oluyor :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ay eskisi gibi konuları farkedemiyorum :T: halbuki az konu açılıyor :F alttan alttan işi götürmüşsün :eek:
@MasacRE- isteyen alabiliyor diss. Daha bugün diss atmıyorlar diyordun :A
Bu arada diğer konudaki cevabını buradan vereyim, nickini o şekilde yapıyorum ben zaten. Yazmak zor değil, hatta bazen etiketsiz MasacRE- diyede çizgine kadar detayı yazıyorum :A ama sen ve bazı belirli kişilerin etiketkeri genelde mavi olmuyor :A misal @Yakamoz-Asi de de aynısı oluyor :A
Yoo bak ikimizin de etiketi mavi olmuş :A Böyle dis alınır da sırf dis almak için inanmadığım şeyleri yazamam :A Kadın hiç de abartılmıyor, aksine ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu bu dizi sayesinde gördük. Yeni yeni hak ettiği değeri görüyor.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yoo bak ikimizin de etiketi mavi olmuş :A Böyle dis alınır da sırf dis almak için inanmadığım şeyleri yazamam :A Kadın hiç de abartılmıyor, aksine ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu bu dizi sayesinde gördük. Yeni yeni hak ettiği değeri görüyor.
Senin izlediğin diziydi, haliyle tabiki diss almak içinde olsa laf atamıyorsun, benimde başıma geliyor :A
Canım ben etiketlerde başarılıyım zaten. Benim etiketlerde 98% oluyorsa başkalarında bu oran 75% :A:A zamanında herkes programlarındaki etiketleri bana yaptırırdı bu yüzden :sunglasses::sunglasses:
Deniz diss alma adına özellikle damarlara basıyor :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Senin izlediğin diziydi, haliyle tabiki diss almak içinde olsa laf atamıyorsun, benimde başıma geliyor :A
Canım ben etiketlerde başarılıyım zaten. Benim etiketlerde 98% oluyorsa başkalarında bu oran 75% :A:A zamanında herkes programlarındaki etiketleri bana yaptırırdı bu yüzden :sunglasses::sunglasses:
Deniz diss alma adına özellikle damarlara basıyor :A
Aman havalara bak denk geliyordur işte ballısın demek ki :A
Zamanında Kırgın Çiçekler'den Sıla'dan falan az dis yemedim ben de @denizz19 dan :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aman havalara bak denk geliyordur işte ballısın demek ki :A
Zamanında Kırgın Çiçekler'den Sıla'dan falan az dis yemedim ben de @denizz19 dan :A
Mobilden daha iyi tutturuluyor demekki :A Malum, 2 senedir tek mobilden giriyorum :D Herkes genelde hazır etiket kullanıyor ama ben tek tek yapıyorum. Ondan oluyor galiba :A
@denizz19 ozamamlar bizim yarışmada olsaydı, sana o dissleri vermezdi :A Şükretki sonradan katıldı, yoksa diss sayın az olurdu :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Bade de gelsin :A gözümüz gönlümüz açılsın :A @xBUGRAx
@kerem gözlerini oy şunun:A
Bu güzellik neyinise yetmiyor. :bhr:
maskulen-kesimlerin-icinde-aslihan-gurbuz--4147-24072018160536.jpg