Aslı İnandık 'Menajerimi Ara'ya Konuk Oluyor! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5684978.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi 'Menajerimi Ara'ya sürpriz bir konuk!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, senaristliğini Ekin Atalar'ın üstlendiği; başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı dizinin yeni bölümüne 'Aslı Gibidir,' Benim Tatlı Yalanım' gibi yapımlarda yer alan Aslı İnandık konuk olacak.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Star TV 'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
3 haftadır 'Benim Tatlı Yalanım' oyuncularını konuk alıyorlar, şaka gibi. Sanki Ay Yapım'ın elinde konuk alınacak oyuncu kalmadı ya. :T:

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Neden boş boş saçma sapan insanları getirip duruyorsunuz düzgün ünlü getirin başka ünlü mü kalmadı??

• Olmamış
Reactions: slhttnmtl

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
Oyuncu havuzunda bir sürü boş oyuncu olmasına rağmen Ay Yapım'ın getirdiği isimlere bak. Ben diyorum size Kerem Çatay fazla para harcamak istemiyor. :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Oyuncu havuzunda bir sürü boş oyuncu olmasına rağmen Ay Yapım'ın getirdiği isimlere bak. Ben diyorum size Kerem Çatay fazla para harcamak istemiyor. :D
Şimdilik Beren ve Buse'ye yoğunlaştılar, onlarla uğraşmaktan iyi konuk alamıyorlar. Nerede Tuba Büyüküstün, Çağatay Ulusoy, Hazal Kaya, Burçin Terzioğlu gibi konuklar...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Son iki haftaki konuklara göre daha iyi bir isim bence. :Z Bu isimlere şükreder olduk çünkü hepsi eski senaristlerin yazdığı bölümler için bağıra çağıra 'konuk oyuncular ana hikayenin önüne geçti', 'gelecek hafta kim konuk gelecek diye düşünmekten senaryoyu düşünmüyorlar', 'uyarlama hikayeler Türkiye'ye oturmadı' diye yazan çok takipçili TV sayfalarının suçu. Yeni senarist (olumsuz yorumları dikkate aldığını görüyoruz ama diziyi daha alakasız bir noktaya sürüklüyor gerçi) de belli ki bu yorumların etkisiyle konuk işini geri çekip ana hikayeye yüklenmeye başladı ama olan dengeyi de bozdu. Zamanında eleştirip reytingi yine yükseldiğinde sus pus olan yazarlar şimdi kına yakabilir.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
Şimdilik Beren ve Buse'ye yoğunlaştılar, onlarla uğraşmaktan iyi konuk alamıyorlar. Nerede Tuba Büyüküstün, Çağatay Ulusoy, Hazal Kaya, Burçin Terzioğlu gibi konuklar...
Zerrin Tekindor, Bade İşçil, Kaan Taşaner, Merve Boluğur, Erkan Can, Metin Akdülger, Mine Tugay, Serkan Keskin, Kaan Urgancıoğlu, Mustafa Üstündağ, Uğur Yücel, Bensu Soral, Çetin Tekindor, Tamer Levent, Yasemin Allen, Mehmet Günsur, Aslıhan Gürbüz gibi isimler şu anda boşta olan isimler. Hepsi de yapımın projelerinde yer almış isimler. Kerem Çatay gerçekten hevesli olsaydı bir telefonla bu isimleri diziye getirirdi.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Zerrin Tekindor, Bade İşçil, Kaan Taşaner, Merve Boluğur, Erkan Can, Metin Akdülger, Mine Tugay, Serkan Keskin, Kaan Urgancıoğlu, Mustafa Üstündağ, Uğur Yücel, Bensu Soral, Çetin Tekindor, Tamer Levent, Yasemin Allen, Mehmet Günsur, Aslıhan Gürbüz gibi isimler şu anda hiç bir boşta olan isimler. Hepsi de yapımın projelerinde yer almış isimler. Kerem Çatay gerçekten hevesli olsaydı bir telefonla bu isimleri diziye getirirdi.
Saydığın isimler ne güzel ağızın bal yesin boş boş saçma sapan insanları getirip duruyorlar.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Zerrin Tekindor, Bade İşçil, Kaan Taşaner, Merve Boluğur, Erkan Can, Metin Akdülger, Mine Tugay, Serkan Keskin, Kaan Urgancıoğlu, Mustafa Üstündağ, Uğur Yücel, Bensu Soral, Çetin Tekindor, Tamer Levent, Yasemin Allen, Mehmet Günsur, Aslıhan Gürbüz gibi isimler şu anda hiç bir boşta olan isimler. Hepsi de yapımın projelerinde yer almış isimler. Kerem Çatay gerçekten hevesli olsaydı bir telefonla bu isimleri diziye getirirdi.
Bunlar dışında en kötü aynı kanalda yayınlanan 'Babil'in oyuncularını getirebilirler bir şekilde ya. Onlar bile daha iyidir.

Kaan Urgancıoğlu, Mine Tugay, Merve Boluğur, Çetin Tekindor gelse hiç fena olmaz. :bhr: Bende öyle düşünüyorum, bekledikleri ilgiyi göremeyince umudu kesmiş gibiler.

• Beğendim
Reactions: mesmeso and soo

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
Konuklar bi yana son iki haftadır konuklara yazılan hikayelerde vasat ve özensiz olduğu için ilk bölümlerdeki gibi iyi isimleri göreceğimizi sanmıyorum artık.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Bunlar dışında en kötü aynı kanalda yayınlanan 'Babil'in oyuncularını getirebilirler bir şekilde ya. Onlar bile daha iyidir.

Kaan Urgancıoğlu, Mine Tugay, Merve Boluğur, Çetin Tekindor gelse hiç fena olmaz. :bhr: Bende öyle düşünüyorum, bekledikleri ilgiyi göremeyince umudu kesmiş gibiler.
Babilin oyuncularımı bayılıyorum onlara gelseler harika olur canım diziiim ve bayıldığım oyuncular :love1: :Z:love1:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860

Hep yapımın gözünden bakıyoruz hiç oyuncular tarafından bakmıyoruz. Belkide teklif gidenler senaryoyu beğenmiyordur.

• Beğendim
Reactions: soo

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Benimde inancım k
Konuklar bi yana son iki haftadır konuklara yazılan hikayelerde vasat ve özensiz olduğu için ilk bölümlerdeki gibi iyi isimleri göreceğimizi sanmıyorum artık.
Benimde inancım fazla kalmadı ama bu umudum var.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bence Aslı İnandık iyi biri isim ama ister yanında olsun ister 1 bölümde tek olsun daha iyi konuklar almalılar.