Asıl Rekabet Bu akşam Başlıyor

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bence günün süprizini Dila Hanım yapacak. Eğer reklam düzeni iyi olursa üst sıraları kesin zorlayacaktır.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
kayip kaybolur.
karagulde reyting gulu acar.
huzur sokagina reyting huzur uzun süre gelmez
medcezirde reyting cekilmesi olabilir
reyting tokatini tatar ramazana star
dila hanim mi öyle bir diziye ulasilamadi)))

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Huzur Sokağı, Tatar ve Dila'nın zirve yarışına bir katkıları olacağını sanmıyorum. :) Zirve yarışı Karagül ve Medcezir arasında olur. Totalde Karagül, ab'de Medcezir zirvede yer alır.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
medcezir zirveyi alicak gibi hissediyorum arkadaslar özet falan yalan

ben geçmis reytinglere basladım izleyen özetsizde 15 16 reyting yapiyor karagül sadece bosluktan ucabilir diyecegim dila hanım var saatinde

büyük bir his medcezir zirvede olacak diyor
Şu an Medcezirciyiz. :X

Gerekten geçen sene kolay gün olmasına karşın bu sene çok zorlu Cumaları. Buna bir de büyük ihtimalle Yalan Dünya eklenecek. :)

O zaman A/B kapışmasını hesap etmeyin. Yalan Dünya gelir ve Cuma direkt A/B`yi alır. Medceziri de netten izleriz o zaman artık. :X

Bu yüzden Yalan Dünya Çarşamba olsun istemiştim.
Yalan Dünya Medcezir'im olduğu sürece Cuma günleri yalanlara karışır. :X:X

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Cumalar Yalan Dünyadan sorulur. :T: Ne AFK`lar, ne Huzur Koçanları geldi de A/B`yi alamadı elinden. :T:
Adını Feriha Koydum Total'de Yalan Dünya'da AB'de galipti ama genelde AB oranları çekişmeliydi. Adını Feriha Koydum'da çok geçmiştir Yalan Dünya'yı o gün ki sen o zamanlar AFK'ı izliyordun. :X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
medcezirin ab'de birinci olacağı kesin gibi
totalde'de sürpriz yapıp birinci olabilir
karagül dizisinin uzun vadede 7-8 reyting alacağını sanmıyorum ama medcezir 10 reytingleri bile görebilir
birkaç haftaya medcezir bunları yer demedi demeyin-medcezir süper dizi

karagülü birkaç hafta süresini 2 saat yapabilirler-ama birkaç haftaya süresi 2 saat olsada medcezirin önünde duramaz

türkiye genç nüfusa sahip bir ülke serenay sarıkaya varken ece usluyumu izlicek millet allahınızı severseniz

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
even kayıp gibi bi dizi bile bugün kayboluyosa yalan dünya gelse yalan olur abartmıyorum totalde ilk 20 ye giremez ab de de ilk 5 şansı yok
karagül medcezir cumanın favorileri artık ama karagül alıcak bence

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Adını Feriha Koydum Total'de Yalan Dünya'da AB'de galipti ama genelde AB oranları çekişmeliydi. Adını Feriha Koydum'da çok geçmiştir Yalan Dünya'yı o gün ki sen o zamanlar AFK'ı izliyordun. :X
O gün AFK izliyordum yazın Yalan Dünyayı izledim ve sevdim. :X

Hiç de çekişme olmuyordu, ilk başta oldu ama Yalan Dünya daha sonra arayı açtı. Sadece son 4 bölüm falan AFK geçti çünkü, Yalan Dünyanın çok sıkıcı bölümleriydi. :D

even kayıp gibi bi dizi bile bugün kayboluyosa yalan dünya gelse yalan olur abartmıyorum totalde ilk 20 ye giremez ab de de ilk 5 şansı yok
karagül medcezir cumanın favorileri artık ama karagül alıcak bence
Hahahaha :F

Yemin ederim kahkaha attım. Allah aşkına Yalan Dünya A/B`de ilk 5`e giremez mi? Pazartesi iki 10 reytinglik yapım arasında dizi 6-8 arası gidip geldi, kendi gününden mi korkacak?

Karagül diyorsun ya güldüm resmen. Sezon Finali hariç A/B`de 5 reytingi zor geçen bir dizi. Lale Devri, Yer Gök Aşk tip diziler. A/B boşluğunda 5 alıyordu, bu sezon 3 alırsa şükr etsin.

Medcezir AFK`tan güçlü değil. Yalan Dünya gelirse anında alır A/B`yi ben de abartmıyorum. İnşallah gelir de hep birlikte görürüz.

Totalde de 4.50+ alacak bu sezon ki, ben 5+ bekliyorum. Bu da demektir ki, en kötü ihtimalle Karagül ve Medcezirin gerisinde kalarak 3. olacak.

Dila ve Tatar Ramazan bu oranları da geçemez. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
güzel kardeşim sen çözümleme yapamıyosun ama :D medcezir afk kadar güçlü değil diyosun medcezir başlayalı daha 1 bölüm olmuş :D yd ilk başladığında totalde iyiydi 7-8 bile alıyodu o zaman güçlüydü şimdi öyle mi totalde günlük diziler bile çok rahat geçiyolar ilk 15 e giremediği zamanlar oldu sanki ilk başladığı günkü gibi konuşuyosun yd bitti malesef artık hiçbir gün şansı yok
karagül-medcezir ikilisinin arasında totalde ilk 10 a giremez

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
güzel kardeşim sen çözümleme yapamıyosun ama :D medcezir afk kadar güçlü değil diyosun medcezir başlayalı daha 1 bölüm olmuş :D yd ilk başladığında totalde iyiydi 7-8 bile alıyodu o zaman güçlüydü şimdi öyle mi totalde günlük diziler bile çok rahat geçiyolar ilk 15 e giremediği zamanlar oldu sanki ilk başladığı günkü gibi konuşuyosun yd bitti malesef artık hiçbir gün şansı yok
karagül-medcezir ikilisinin arasında totalde ilk 10 a giremez
Neden ikisi ilk 10`u mu kaplayacaklar? :D

Karadayı ile O Ses Türkiye de 10 reyting alıyordu. Sen A/B`de ilk 5`e giremez diyorsun, bırak ilk 5`i zirvede olacak diyorum. ;) Eğer cuma olursa.

Totalde ise en kötü oran alsa bile 5. sırada yeri hazır. ;)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Totalde Karagül her türlü götürür diye düşünüyorum ben ama belli de olmaz. Ab grubunda Kayıp lider olabilir.