Arzu Oş'tan Yeni Bir Dizi!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fks14
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Habertürk'ün haberine göre bir dönem 'Ekmek Teknesi' dizisindeki oyunculuğuyla tanınan Arzu Oş, şimdilerde yeni projeyle ekranlara dönüyor.
Geçtiğimiz gün Nişantaşı City's çıkışı görüntülenen Arzu Oş, Mazhar Alanson ve Seray Sever'in rol aldığı yeni dizide rol alacağını söyledi.
Mazhar Alason'un kızını canlandıracağını söyleyen Arzu Oş, oldukça heyecanlıydı.
Dizide Seray Sever'in de üvey annesi olduğunu söyleyen Arzu, 'Çok keyifli ve başarılı bir proje izleyeceksiniz" dedi.

20120507_arzu-os-mazhar-in-kizi-oldu.jpg

Mazhar Alanson'un kızı ve Seray Sever'in üvey annesini birden oynayacak olması ilginç. Mazhar Alanson'u yaşlandırıp, Seray Sever'i gençleştirecekler herhalde. Ben pek anlamadım açıkçası. :)

Mazhar Alanson'un kızı ve Seray Sever'in üvey annesini birden oynayacak olması ilginç. Mazhar Alanson'u yaşlandırıp, Seray Sever'i gençleştirecekler herhalde. Ben pek anlamadım açıkçası. :)

Bende pek anlamadim. Muhtemelen Seray'in üvey annesini oynmayacak, yanlis anlamislardir.

Evet, bence de öyle.

çok normal bir yazı pek yanlış bulmadım yazıyı seray sever mazhar alansonun kızı olacak yaşta seray mazhar kadar yaşlı değilki..

arzu oş mazharın azgın teke döneminde evlendiği kız yani bu durumda seraydan daha gençtir kaynanası .:))

Forum İstatistikleri

Konular
171,587
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove