CW Arrow 3. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,851
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
CW'nun hit dizisi Arrow 3. sezonu açıyor.

DC Comics'in ünlü karakterlerinden Arrow'un hikayesini anlatan dizinin üçüncü sezonu geçtiğimiz akşam başladı.

Sezon boyunca diziyle ilgili bölüm yorumlarını bu başlık altından yapabilirsiniz...

AEEOW.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çokkk tşşk @OzaN :bhr::bhr::bhr:
yeni sezon 1.bölümü
tanıtımlarda gördüğümüz gibi bol aksionlu başladı çok memnun kaldım roy sonunda oliverle ortak olamayı başarmış ayy çok sevindim:Z:Z:Z the flashtakı çocuğuda gördük bu bölümde bu şekilde sık sık birbirlerine konuk olsunlar bence çok iyi olur :love1::love1::love1:
süperman karakterini canlandıran adamda bu bölümde karşımıza çıktı çok akrizmatik birisi cidden oliver kadar sevilebilir en kısa zamanda onunda süper kahraman olmasını bekliyorum diziye büyük heyecan gelicek :Z:Z:Z sarah öldü büyük ihtimalle şeyy öldürdü sarah bir adamdan kaçıyordu o öldürdü sanırım batmanın ustasımı ne deniliyordu o adam için @Forumdash (b)(b)(b) bu sezon boll aksionlu geçecek harika:love1::love1::love1:
@Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
S03B01 izledim

Şükür kavuşturana :oley: Muhteşem aksiyon, heycan ve şokla geri döndü:X

Oliver'ı yine şehri kurtarma maceralarıyla gördük:X Baktık yardımcısı Roy'da var:X Roy oğlum çok şebelek olmuşssun otakımın içinde :F Oliver karizması olmamış :F

Felicty'mmm yaa çook tatlısın hala :X Yemeğe nasılda hazırlanmiş:( O kırmızılara birde kan bulaşti:( Oliver'ın yüzü hiç gülmeyecek heralde?? Adam hangi kızı ellemeye kalksa o kız çarpiliyor resmen:(

Kaslı Sarah sonunda öldü yaa :oley: Kız kaslandiği için kızdan soğumuştum geçen sene:F İlk sezondaki güzelliği kadınsılığı gitmişti. O yuzden 2.sezonda lezbiyen olarak sezonu kapattı:F

@Çiğdem- o batmandaki adam olacak olan adam Sarah'ın geçen sezon peşinden gittiği kızın babası olacaktı sanırım(b) O öldürmemiştir heralde? 3 ok kullanan Tea'nın babası değilmiydi?? Ben de Tea'nın babasından şüpheleniyorum adam zırt pırt bi yerden çıkıyor :F

@Çiğdem-

8.5/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S03B01 izledim

Şükür kavuşturana :oley: Muhteşem aksiyon, heycan ve şokla geri döndü:X

Oliver'ı yine şehri kurtarma maceralarıyla gördük:X Baktık yardımcısı Roy'da var:X Roy oğlum çok şebelek olmuşssun otakımın içinde :F Oliver karizması olmamış :F

Felicty'mmm yaa çook tatlısın hala :X Yemeğe nasılda hazırlanmiş:( O kırmızılara birde kan bulaşti:( Oliver'ın yüzü hiç gülmeyecek heralde?? Adam hangi kızı ellemeye kalksa o kız çarpiliyor resmen:(

Kaslı Sarah sonunda öldü yaa :oley: Kız kaslandiği için kızdan soğumuştum geçen sene:F İlk sezondaki güzelliği kadınsılığı gitmişti. O yuzden 2.sezonda lezbiyen olarak sezonu kapattı:F

@Çiğdem- o batmandaki adam olacak olan adam Sarah'ın geçen sezon peşinden gittiği kızın babası olacaktı sanırım(b) O öldürmemiştir heralde? 3 ok kullanan Tea'nın babası değilmiydi?? Ben de Tea'nın babasından şüpheleniyorum adam zırt pırt bi yerden çıkıyor :F

@Çiğdem-

8.5/10
galiba o adam batmanı yetiştiren kişiydi dizi yorumlarında herkes öyle yazıyordu neyse artık ama o olduğunu düşünüyorum ben sarah ondan kaçıyordu çünkü cnm onunda diziye dahil olmasını geçen sezon bekleyenler vardı bu sezon geldi demekki yeni bir düşman karakter gerekiyordu sonucta diziye diğerini oliver yakaladı çünkü:-):-):-) o süpermendeki adamda bir an önce süper kahraman olur umarım :Z:Z:Z

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
3x1

İyi bir girişti demek istemiyorum çünkü kötü haberler aldım. :(

Sara neden yoktu posterde derken sebebi neredeyse belli oldu, öldürelemeyen kızı okla çizdiler. :( Benim tahmince dönmesinin sebebi ras al ghul'un kızının ölmesi olabilir ve ras tarafından öldürüldü. Malcolm olamaz o çünkü kimse öldüğünü düşündüğü kişiye burada ne yapıyorsun diye sormaz. :D

Laurel'i sevmiyorum, gerçekten ölsede kurtulsak. :D

Felicity'i ile bukadar yakınlaşmalarını bekliyorduk ama ilk bölümden erken gibiydi, ne olduğunu anlamadan bir anda başlattılar bitirdiler olayı, John'un pasife çekilmesini arrow istesede, o sahnede üzülmüştü, sonrasında john sen haklısın dediğindede aynı şekilde.

Thea telefon felan ediyor ne ayak anlamadım benim bildiğim sesini çıkartmazsın beklemediği anda saldırırsın abine :D Roy garip garip hareketler yaptı bir artistlikler felan, grup iyi gibi duruyor şimdilik. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@kaan955 @Forumdash
2.bölümü izledim
sarahın ölmesine çok sevindim arrowun yanına getirildiğinde ölmeyecek diye çok korkmuştum iyiki öldü kurtulduk :kiki::kiki::kiki:
tommy tekrar görmek çok hoştu bence :-):-)
bu arada @Forumdash tehanın babasından bahsetmiştin adam rahat durmuyor theayı kendisi gibi yetiştiriyor aaa oliverlerle thea savasırsa sasırmıyacam :eek::eek::eek:
bu arada süpermendeki adam arrow dizisinde süper kahraman olmayacakmı @Forumdash sen öyle birşey demiştin

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
@kaan955 @Forumdash
2.bölümü izledim
sarahın ölmesine çok sevindim arrowun yanına getirildiğinde ölmeyecek diye çok korkmuştum iyiki öldü kurtulduk :kiki::kiki::kiki:
tommy tekrar görmek çok hoştu bence :-):-)
bu arada @Forumdash tehanın babasından bahsetmiştin adam rahat durmuyor theayı kendisi gibi yetiştiriyor aaa oliverlerle thea savasırsa sasırmıyacam :eek::eek::eek:
bu arada süpermendeki adam arrow dizisinde süper kahraman olmayacakmı @Forumdash sen öyle birşey demiştin
Böyle bi karakter olacakmiş. Atom

250px-AtomPalmer.jpg

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
3x2

Bölüm olarak geçiş bölümü gibiydi, sara'yı bu kadar basit öldürmemelerdi sevmedim bölümü. Sara karakterini çok bağlanmıştım gerçek anlamda üzüldüm, cenaze sahnesinde ayrı bir fenaydı zaten, duyguyu veremediler pek arrow'un biraz daha çıldırması lazımdı içten olmuyor bu işler. :(

Umarım onu öldüren thea çıkmaz. Bırakır giderim. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Böyle bi karakter olacakmiş. Atom

250px-AtomPalmer.jpg
sabırsızlıkla bekliyorum bu arada bu adamla felicitiy yapmay çalısıyor senaristler
ayy bu cw dizilerinde tek sevmediğim özellik hep 1 kadını 2 erkek arasında brakıyorlar
bunu sadece arrowda yapmıyordular şimdi arrowdada olmaya basladı bu adamla oliver arasında kalıcaktır gelicity de :-):-):-)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
S03B02 izledim

Harika bi bölümdü yine;
Oliver ile o siyahi motorcunun motrola yaptiği sahne muhteşemdi.Ama siyahi adamın yaptiği motor hareketini keşke Oliver yapsaydı. Oliver'a o sahnede düşmek olmadı.

Atom Mark Zuckerberg gibi gelirini 1 dolarcık mıydı 10 dolarcık mı ne olarak göstermeye çalişiyor. Bakalım ne zatom olacak. Felicity'e asılması hiç hoş durmuyor.

Sara'yı kimin öldürdüğü şimdilik muallak ama Malcom'u ve Tea'yı gösterdiler. Sonunda diziye güzellik geldi.Yeni saçını çok beğendim. Çok sexy olmuştu.

Tommy'yi görmek güzel oldu. Umarım Tommy geçen sene ölmemiştir bi yerlerden çıkar. Babası onu ölü komaz. Sara gibi cenazesini görmemiştik sanırım???

8.5/10

@Çiğdem- Felicity ile Oliver'in hiç oluru yok, bizler istyoruz sadece, dizi yıllar sonra final yapsa da yine Oliver ve Laura'yı yaparlar.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@kaan955 @Forumdash
3.sezon 3.bölümü izledim
bu bölüm bu sezonun en durgun bölümüydü bence thea yüzünden oldu brazda o kızı aramakla geçti braz dizi son sahneside çok zevk vermedi bana artık o sarah konusunun kapanmasını istiyorum ben sıktı bence :ppp::ppp::ppp:
roy theayı korumaya çalısırken thea royu kurtarıyormuş falan hahah çok komğik bir sahne olurdu thea roydan daha iyi dövüşüyor artık :kiki::kiki::kiki:
laure hahahha bir kostum bukadarmı komik durur yaa bir bu eksikti zaten adam dövmekle kalmasa öldürseydi keşke şunuda kurtursaydık :-):-):-)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
3x3

Üf eski zamanları özlüyorum, yetmiyor 40 dakika bana. :A Bir ara kendimden geçmişim son bölümde daha yeni başlamıyormuydu felan triplerine girdim. :(

Thea'nın sahnesinde insan bir sormazmıydı kaynar su hiçmi canını acıtmadı, Oliver bişiler anladıda büyüktmedi olayı.
Sara'nınki sahalara çıktı ben ölmüştür diye düşünmüştüm ama olay daha farklı sanırım kim öldürdü tahmin edemiyorum şuan ama tanıdığı biri olması lazım. :bilmem:
Oliver'in ortağının ne ayak olduğunu hala çözemedim, ipucuyu çok az veriyorlar.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
S03B03 izledim

Durgun bu bölümdü ama Thea yüzünden değil @Çiğdem- kıskançlık yapma:A
Thea 'yaı özlemişim süper dövüşebiliyor artık, ayrıca babasına çektiği son hamle epic sahnelerden biriydi :X Thea ve Oliver'in son buluşmadaki sözleri çok dokunaklıydı, kardeşlik bağı güçlü olan dizileri seviyorum BKZ:Supernatural:)

Bölümün durgunlugu tabikii Diggle'ın olayıydı. Geçen senelerdeki Dig'i ilgili bölümler bana sıkıcı geliyor bu sene de. Umarım bi daha çekmezler.

Laura anam baba hangi akla hizmet sen gidip beyzbol sopasıyla adamı dövmeye kalkıyorsun? Sen o kazulet boyunla dövüş filan yapamazsın. Şu bi türlü beceremediğin avukatliğa devam et:T: Yada diziden çık git.

Sarah'ın yavuklusu geldi. Sarah'ı Ras al Guhl öldürseydi kızı Oliver'ların peşine düşmezdi. Sarah'ı bizim tanıdıgımız ama süpriz bir isim öldürdü gibi geliyor bana, ben hala Malcom'dan şüpheleniyorum nedense(b)

Thea ve saçları için 8/10

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,756
Puanı
1,061
3x1

Fena bi bölüm değildi ilk bölümdü sezonun zaten başlar tanıtım gibi gitti ama ortalarda aksiyon artınca hareketlilik geldi Sara olayına ise üzüldüm. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@kaan955 @Forumdash @BesaleT
3.sezon 4.bölümü izledim
@Forumdash adamcağızın günahına girdiniz vlla hem sen hemde oliver malcolm öldürmemiş sarahı :F:F:F ras al guhl öldürmüş bence cnm malcolm açıkca söyledi al guhl kızına senin baban ilişkini kıskanıp neler yapabilir unuttunmu falan diye sarahla ilişkinden dolayı onu öldürdü dedi resmen ama anlamadılar galiba :kiki::kiki::kiki: al guhl sonunda görebildik sarahı sevmediği belli kızıyla ilişkisinden dolayı bencede o öldürdü malcolm öyle söylediyse bildiği birşey vardır ama o kız nekadar aptal birşey yaa hala babasına malcoılm öldürdü diyor :kiki::kiki::kiki: oliver malclm la birlikte al guhl adamlarına karşı savasıcak sanırım çok iyi olucak oliverle malcolm iş birliği istiyorum bende :bhr::bhr::bhr:

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
3x4

Sahalarda görmek istediğimiz bölümler bunlar. :Z Merlyn'de bir coolluk vardı zaten arrowa katılsın laf etmem. :A

Ras al gul karakterine yakışmayacak bir karakter koymuşlar, Arrow karşına birlik aldı asıl show şimdi başlıyor. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
S03B04 izledim;
ah bee @Çiğdem- 'ciğim ;
Bu Malcom onursuzu (severim kendisi ama :F) 3 ok kullanmıyordu??? Hem adam da binbir türlü oyun, hile var :F Kızı babasına karşi kışkırtıyor ki Ras Guhl biraz daha güçsüzleşsiz:A Sarah'ı öldürdü hem kızı kendi yanına çekip hem de Oliver'ı yanına alacaktı adam çok cakal ben hala onun öldürdüğüne inanıyorum :X

Ras Guhl'un saklandiği yerde sanki bizim buralarda çekilmiş gibi, Kapadokya :X

Güzel bölümlerden bir tanesiydi 8.5/10'u hak etti:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S03B04 izledim;
ah bee @Çiğdem- 'ciğim ;
Bu Malcom onursuzu (severim kendisi ama :F) 3 ok kullanmıyordu??? Hem adam da binbir türlü oyun, hile var :F Kızı babasına karşi kışkırtıyor ki Ras Guhl biraz daha güçsüzleşsiz:A Sarah'ı öldürdü hem kızı kendi yanına çekip hem de Oliver'ı yanına alacaktı adam çok cakal ben hala onun öldürdüğüne inanıyorum :X

Ras Guhl'un saklandiği yerde sanki bizim buralarda çekilmiş gibi, Kapadokya :X

Güzel bölümlerden bir tanesiydi 8.5/10'u hak etti:X
aaa çok ayıp adamcağızın ne günahını alıp duruyorsun :F:F:F
oliver öldürmedi diyorsa sen oliverden iyimi bileceksin adam sadece kızını düşünüyor :F:F:F ras guhl öldürdü bence sarahı sevmiyor zaten kızıyla ilişkisinide onaylamıyormus ayıoll benim kızımda bir kızla sevgili olsaydı bende öldürürdüm aslında ras guhl burada haklı bence hhahha :F:F:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
aaa çok ayıp adamcağızın ne günahını alıp duruyorsun :F:F:F
oliver öldürmedi diyorsa sen oliverden iyimi bileceksin adam sadece kızını düşünüyor :F:F:F ras guhl öldürdü bence sarahı sevmiyor zaten kızıyla ilişkisinide onaylamıyormus ayıoll benim kızımda bir kızla sevgili olsaydı bende öldürürdüm aslında ras guhl burada haklı bence hhahha :F:F:F
Malcom'un günahlarıyla burdan cehenneme köprü yapılır :F Kız Karagül dizisi mi izliyoruz öldürüyoruz :F