2022 Armageddon Time (2022) - Film Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060

0199102.jpg

Armageddon Time

Tür:
Dram
Süre: 115 dakika

Yönetmen: James Gray
Senaryo: James Gray

Oyuncular:
Anne Hathaway
Jeremy Strong
Banks Repeta

IMDb Linki

Filmin Fragmanı:

Filmle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,864
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tam yorum: https://izleryazar.com/armageddon-time-2022/

Sıradan hayatını filmleştiren isimler arasına katılmış James Gray de. Fakat sıradan görüntüsünün ardında aslında bir dezavantajlı olanların, gücü eline aldıklarında avantajlı olup başkalarını benzer duruma sokmaları gibi ilginç dokunduruşlar var...

Başroldeki oyuncunun ilgi çekiciliği ve tabii ki Anthony Hopkins amcamızın varlığı filmi vasatlıktan kurtarmış. Anne Hathaway'i görmek de her daim güzel. Kendall Roy kardeşimiz de kendince bir şeyler yapmış yine. :A

7/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,822
Puanı
860
Film çok sıktı beni. Konu ve hava bakımından sıkıcı geldi bana. Anne Hathaway ve özellikle Anthony Hopkins adına sonuna kadar devam ettim. İki tane çocuk ekseninde geçen ve çeşitli klasik mesajların verilmeye çalışıldığı benim için sıkıcı olarak geçen bir film olmuş.

5/10

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,082
Puanı
1,060
Nasıl akıp gittiğini anlamadığım son derece hoş, bizden bir filmdi. Başroldeki çocuk aşırı başarılı bir oyunculuk sergilemiş, son derece doğal ve gerçekçi bir iş çıkarmış kutlarım. Son derece basit, sıradan bir senaryosu ve işleyişi vardı fakat verdiği mesajlar ve tüm faktörlerin doğallığı filmi başka bir boyuta taşımış.

Anthony Hopkins ve Michael Banks arasındaki uyum da çok güçlüydü keşke daha fazla sahnelerini izleme şansımız olabilseydi. Neyse ki son sahnede minik de olsa bir veda görüntüsü vermeyi ihmal etmemişler, hoş bir detaydı.

7/10

• Beğendim
Reactions: bazinga

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Keyifli başlayan ve öyle devam etmesini umduğum film kendi açımdan öyle devam edemedi maalesef. Hopkins'in torunuyla yer aldığı her sahnede aşırı keyif aldım. Lakin Hathaway'in karakteri daha güzel işlenebilirdi. Jeremy Strong'un karakteri de çok garip bir karakterdi doğrusu..

Film aslında belirli şeylere parmak basıyor ve mesajlar veriyor, zaten derdi de bu mesajları vermek belli ki çünkü garip ve bilindik sahneler izletiyor bize. Bu klişeler üzerinden bayıcı mesajları verip çok da matah bir şekilde devam edemeden hikayesini noktalıyor. Final kısmında da yine metaforik bir anlatım işliyor ama ben pek beğenemedim.

Hopkins dedemin torunu ile olan sahneleri hatrına filmin belirli kısımlarını sevdim diyebilirim ama genel olarka çok da bağlanamadığım bir film oldu. Güçlü mesajlar vermek isteyip bu mesajları pek de etkileyici şekilde aktaramayan biraz yavan bir film olmuş... Halbuki bu oyuncu kadrosundan bambaşka bir film çıkabilirdi...

6/10

• Beğendim
Reactions: bazinga