Arkadaşım Hoşgeldin Tekrarıyla Cuma Akşamı Kanal D'de!

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,370
Puanı
1,060
Yalan Dünya son haftalarda 20.00-21.00 arasındaki özeti ile daha çok izleniyor. 20.00-21.45 arasında yayınlanması dizi adına daha mantıklı.

Arkadaşım Hoşgeldin ise 21.45-23.15 arasında yayınlanırsa iyi olur.

Bu hafta tekrarı ile Arkadaşım Hoşgeldin A/B'de 4 alır bence. :)

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yalan Dünya son haftalarda 20.00-21.00 arasındaki özeti ile daha çok izleniyor. 20.00-21.45 arasında yayınlanması dizi adına daha mantıklı.

Arkadaşım Hoşgeldin ise 21.45-23.15 arasında yayınlanırsa iyi olur.

Bu hafta tekrarı ile Arkadaşım Hoşgeldin A/B'de 4 alır bence. :)
Aslında geçen sene de öyle düşündüler ve bir ara süresi kısaldı öyle yayınlandı ama reytingleri düştü. Sonra tekrar uzanınca yükselişe geçti. :)

Arkadaşım Hişgeldin Cumaya gelirse Yalan Dünya başka güne geçer. Çünkü, özeti de Kanal D adına iyi reyting alıyor ve özetsiz yayınlamak mantıklı değil. En azından kısa özetle yayınlanıp 22.30'da bitmeli. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Beklediğim bir gelişmeydi. Eğer tekrarı iyi giderse Kanal D Arkadaşım Hoşgeldin'i Cuma'ya koyacaktır bence. Ama bunu ben istemem çünkü Medcezir var. :( Bence Arkadaşım Hoşgeldin Cumartesi olsun. Ben de rahat rahat izleyebileyim. :D Hem reytinglerde de iyi gidecektir bence. Arka Sokaklar da Pazartesi ya da Çarşamba'ya gelir. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Tolga Çevik tamamen Okan Bayulgenin'in Zaga programındaki Engin Günaydın'ı taklit ediyor.
@takas

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,508
Puanı
1,060
Beklediğim bir gelişmeydi. Eğer tekrarı iyi giderse Kanal D Arkadaşım Hoşgeldin'i Cuma'ya koyacaktır bence. Ama bunu ben istemem çünkü Medcezir var. :( Bence Arkadaşım Hoşgeldin Cumartesi olsun. Ben de rahat rahat izleyebileyim. :D Hem reytinglerde de iyi gidecektir bence. Arka Sokaklar da Pazartesi ya da Çarşamba'ya gelir. :)

Bence de Arka Sokaklar gitsin Pazartesi'ye. :D Gerçi Cumartesi durumu çok iyi dizinin..

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bence de Arka Sokaklar gitsin Pazartesi'ye. :D Gerçi Cumartesi durumu çok iyi dizinin..
O da doğru. Arka Sokaklar Cumartesi gününe alıştı. Son haftalarda uçuşta. Geçen haftaki reytinglerini hep alabilirse bence de kalsın yerinde. :D Ama ben Arkadaşım Hoşgeldin'i bir tek Cumartesi TV'den izleyebilirim. O yüzden Cumartesi'ye geçmesini istiyorum. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,508
Puanı
1,060
O da doğru. Arka Sokaklar Cumartesi gününe alıştı. Son haftalarda uçuşta. Geçen haftaki reytinglerini hep alabilirse bence de kalsın yerinde. :D Ama ben Arkadaşım Hoşgeldin'i bir tek Cumartesi TV'den izleyebilirim. O yüzden Cumartesi'ye geçmesini istiyorum. :D

'Arkadaşım Hoşgeldin' için fedakarlık yapacaksın artık. Bir yolunu bulmalısın TV'den izlemenin. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Benimde aklım direk deneme yanılmaz yöntemine gitti.:D

Bence iyi gider.Çok başarılı olmaz ama Salı 7-8 aldı Cumada 6-7 alsa Kanal D'yi kurtarır.:D

Yalan Dünya'da Çarşamba olsun artık.:Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ya Çarşamba umduğunuz gibi gitmezse. :D

Muhteşem Yüzyıl'ın karşısında zirve zor zaten ama Ab'de ilk 3 garanti diyorum ki senenin başında yapılması gereken buydu bence.Ayrıca Avrupa yakasının gününde aha iyi seyirci bulabilir bence tabi birazda Gülse'nin asılması lazım.:D

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Benimde aklım direk deneme yanılmaz yöntemine gitti.:D

Bence iyi gider.Çok başarılı olmaz ama Salı 7-8 aldı Cumada 6-7 alsa Kanal D'yi kurtarır.:D

Yalan Dünya'da Çarşamba olsun artık.:Z
Yalan Dünyanın A/B`de alacağı en düşük oran zaten 5. 5+ alırsa A/B`de direkt 2. olur Çarşambaları.

Ama ben Çarşambaya geçerse 5 değil direkt 6-7 alacağını umuyorum. :X Bir de Gülse Vasfiye gibi yeni bir fenomen yaratırsa geçen sezonki gibi aniden 8+`a fırlama imkanı da mümkün. :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yalan Dünyanın A/B`de alacağı en düşük oran zaten 5. 5+ alırsa A/B`de direkt 2. olur Çarşambaları.

Ama ben Çarşambaya geçerse 5 değil direkt 6-7 alacağını umuyorum. :X Bir de Gülse Vasfiye gibi yeni bir fenomen yaratırsa geçen sezonki gibi aniden 8+`a fırlama imkanı da mümkün. :X

Muhteşem Yüzyıl günün tek dizisi.Diğerleri çok düşük gidiyor.Yalan Dünya yenmez o günde.
Çarşamba bencede çok uygun ama benim için uygun değil.:(