'Arka Sokaklar'da Sürpriz Gelişme! Kadroya Yeni Bir İsim! | Kanal D

Geçen sezon Afili Aşk ve Zalim İstanbul'a daha fazla bütçe ayırdığı söyleniyordu. O iki dizi bitince ve pandemi de kanalı az çok idare edince bütçeyi tekrar yükseltmiştir. :A O yüzden eski oyuncular dönebilir.
Nasıl olsa izleniyor diye önemsemiyor kanal ama kanalı zor günlerinde hep bu dizi kurtardı.

Nasıl olsa izleniyor diye önemsemiyor kanal ama kanalı zor günlerinde hep bu dizi kurtardı.
Kanalı ayakta tutan hep Arka Sokaklar oldu. İlk sezonunda Zalim İstanbul ilaç gibi geldi, yaz sezonunda Afili Aşk idare etti. Ama 16 yıldır Arka Sokaklar tutuyor ayakta.

Bir süre sonra tekrara düşüyor. Aynı olaylar, aynı vakalar. Onlar iş yapmayınca oyunculara bulaşıyorlar, aşk sahneleri vs. Hakan - Aylin güzel olmuştu ama kendi kendilerini bitirdiler.
550 bölüm olunca normal :A Ama zorlasalar hikaye çıkar o diziden çünkü polisiye. Ama her türlü izleniyor diye uğraşmıyorlar. Baktılar reyting düşecek hemen biri vurulur artar. Arada cuma bakıyorum. Yorgun akşam iyi gidiyor. :A

550 bölüm olunca normal :A Ama zorlasalar hikaye çıkar o diziden çünkü polisiye. Ama her türlü izleniyor diye uğraşmıyorlar. Baktılar reyting düşecek hemen biri vurulur artar. Arada cuma bakıyorum. Yorgun akşam iyi gidiyor. :A
zorlamalarına gerek yok hayat ın içinden bir dizi haberleri takıp etsinler yeter

Dile kolay 550 bölüm... Bir sürü olay var işlenebilecek, ama bunlara RTÜK izin verir mi, vermez muamma. :A Reyting düştüğü an senarist birini vuruyor, 3 bölüm hastanede geçiyor o bile reytinglerin artmasına yetiyor. :F

• Beğendim
Reactions: Gerekli24
Dile kolay 550 bölüm... Bir sürü olay var işlenebilecek, ama bunlara RTÜK izin verir mi, vermez muamma. :A Reyting düştüğü an senarist birini vuruyor, 3 bölüm hastanede geçiyor o bile reytinglerin artmasına yetiyor. :F
dini örgüte girdiler bir kere 342.bölümde dizinin sonunu getirdi beş ay ara verdi