papuleoo

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Kanal D'nin efsane dizisi 'Arka Sokaklar' Sosyal Medya'yı sallamaya devam ediyor.

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu, Alp Korkmaz ve Özlem Çınar'ın yer aldığı Arka Sokaklar, Hüsnü Çoban'ın vurulmasından sonra tekrardan Sosyal Medya'yı sallamaya devam devam ediyor. Bilindiği üzere Hüsnü Çoban'ın vurulması ile sevenleri Sosyal Medya'da cenaze etkinliği oluşturmuştu. Dün yayınlanan 401. Bölümde Komiser Mesut Güneri'nin hapishaneye atılmasından dolayı sevenleri bu sefer Mesut Güneri için etkinlik oluşturdu. 'Mesut Komiseri Hapishanede Ziyarete Gidiyoruz' adı altında oluşturulan etkinliğe şu an itibariyle 25 bin kişi gideceği yönünde fikir belirtirken, 20 bin kişi gidebileceğini belirtti.

uploadfromtaptalk1463228490400.jpg

Arka Sokaklar 402.Bölümü ile 20 Mayıs Cuma günü saat 20.00'de Kanal D de!

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Millet iyi dalga geçiyor :D oturduğum sandalyeyi bile sallayamayacak kadar dandik :D

xxAlemdarxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,231
Puanı
280
Çoban Yıldızımız ve Mesut Güneri Gülüşümüz ile Arka Sokaklar 20.sezonuna kadar devam edebilir

papuleoo

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
İnşallah Mesut ve Hüsnü olduğu gün Arka Sokaklar Final yapar benim için Vadi 263.bölümde bitmiştir
Aynen öyle o ikiliye bir şey olmadıkça bir sorun olmaz gibi. Vadi aslında biraz geç farkına varsam bile asıl yok oluşu Raci Şaşmaz'ın ayrılmasıydı diye düşünüyorum.

xxAlemdarxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,231
Puanı
280
Benim için Vadi 195'te ve 263'te bitti ama alışkanlık işte hala izliyorum inşallah senarist boyle yapmaz ikili öldürerek

papuleoo

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Benim için Vadi 195'te ve 263'te bitti ama alışkanlık işte hala izliyorum inşallah senarist boyle yapmaz ikili öldürerek
Vadiyi bende bu sezonun çoğu bölümünü izledim. Lakin bir yerden sonra bırakma kararı aldım. Ama yükselmesini isterim. Ha tekrardan istediğim gibi olursa başlarım ama o yönde bir gelişme yok gibi [emoji17]

Çoban ve Mesut dizinin dinamosu onlara bir şey yapılamaz [emoji2]

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Dizi Survivor'un gönüllüler takımına yine ufaktan bir gönderme yapmış doğru mu? Geçen sezonda 'Yes be' gibi birşeyler yapıyormuş bazı karakterler..

Buarada diziye de tebrikler.. gerçekten iyi yol aldı. Fragmanlarda denk geldiğim kadar güncel olayları işleyerek senaryoyu taze tutmayı başarabiliyorlar.

Son düzenleme:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Dizi Survivor'un gönüllüler takımına yine ufaktan bir gönderme yapmış doğru mu? Geçen sezonda 'Yes be' gibi birşeyler yapıyormuş bazı karakterler..

Buarada diziye de tebrikler.. gerçekten iyi yol aldı. Fragmanlarda denk geldiğim kadar güncel olayları işleyerek senaryoyu taze tutmayı başarabiliyorlar.
Aynen öyle [emoji2] zaten günlük bir çok konuda gönderme yapıyorlar ama devamlı izlemeyen pek çakmıyor olaydan.

Seninde dediğin gibi bunca yıla rağmen bu kadar başarılı olmasında en büyük etkendir güncel konuları işlemesi.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Aynen öyle [emoji2] zaten günlük bir çok konuda gönderme yapıyorlar ama devamlı izlemeyen pek çakmıyor olaydan.

Seninde dediğin gibi bunca yıla rağmen bu kadar başarılı olmasında en büyük etkendir güncel konuları işlemesi.
aga bahsettiğin dizi arka sokaklar değil mi :D :D nasıl göndermeler yapıyormuş acaba merak ettim yav senaryosu ilkokul seviyesinde olan vasatlıkta bir diziden bahsediyoruz senin gibi aklı başında bir adamın bu yorumlarına şaşıp kalıyorum ciddi ciddi söylüyorsun bi de :D affına sığınıyorum kızma sakın ama gerçekten şaşıyorum yani söylemesem içimde kalacak :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
as ın senaryosuna laf edenlerin izlediği dizide armegedon, muhterem bey, görünmelik formülü, zombiler falan var:D hayat çok garip