'Arka Sokaklar' Bu Hafta İki Bölüm Birden Yayınlanacak! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,872
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20230826_114010-jpg.122817

Kanal D'nin uzun soluklu sevilen dizisi 'Arka Sokaklar'da sürpriz gelişme.

Zafer Ergin, Özgür Ozan, Özlem Çınar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu'nun başrolünde yer aldığı dizinin 649. bölümü yarın akşam (17 Kasım), 650. bölümü ise pazartesi akşamı (20 Kasım) ekrana gelecek.

Arka Sokaklar, yeni bölümüyle yarın akşam ve pazartesi 20.00'de Kanal D'de!

Aynen net uygun gün arayışı ama Pazartesi de izlenmez zira devri geçti.

Arka Sokaklara gıcığım zaten, bir de Cuma demek Arka Sokaklar demek demiyorlar mı sinir oluyorum.

Çoğu kişi hatırlamaz ama Yalan Dünya Cuma yayınlanırken, Arka Sokaklar Pazartesi O Ses Türkiye ve Karadayı karşısında artık A/B'de 1 reytingi görünce "akıllı" Kanal D Yalan Dünya'yı A/B'de fark atarak birinci olduğu Cuma'dan alıp Pazartesi'ye kaydırmıştı, Arka Sokaklar da Cuma'ya kaymıştı. Artık o gün de bir şey yapamayan Arka Sokaklar final yapmıştı ve Yalan Dünya 3. Sezon tekrar Cuma'ya alınmıştı.
------

Hatta bu da fragmanı

• Harika
Reactions: Carpe Diem
Arka Sokaklara gıcığım zaten, bir de Cuma demek Arka Sokaklar demek demiyorlar mı sinir oluyorum.

Çoğu kişi hatırlamaz ama Yalan Dünya Cuma yayınlanırken, Arka Sokaklar Pazartesi O Ses Türkiye ve Karadayı karşısında artık A/B'de 1 reytingi görünce "akıllı" Kanal D Yalan Dünya'yı A/B'de fark atarak birinci olduğu Cuma'dan alıp Pazartesi'ye kaydırmıştı, Arka Sokaklar da Cuma'ya kaymıştı. Artık o gün de bir şey yapamayan Arka Sokaklar final yapmıştı ve Yalan Dünya 3. Sezon tekrar Cuma'ya alınmıştı.
------

Hatta bu da fragmanı
çarşamba pt 23 te final olmamışmıydı o zaman pelin diştaştı
Güzel çirkin pazartesiydi 4.sezondu o zaman ilker ayrığın sunduğu yarışma vardı
Arka sokaklar 376.Bölümde olmuştu 9.sezonda o
@DR

Yeni sezon duyurularını "kendi gününde, kendi saatinde" diye yaptılar o yüzden öyle bir değişikliğin olacağını zannetmiyorum. Kokusu çıkar yakında öğreniriz ne olduğunu. :A
Yazamadım işlerim vardı kusura bakma. Yeni sezonda bu reytingleri beklememişlerdir. Bir değişiklik sürpriz olmaz diye düşünüyorum :D

Yazamadım işlerim vardı kusura bakma. Yeni sezonda bu reytingleri beklememişlerdir. Bir değişiklik sürpriz olmaz diye düşünüyorum :D
tamda fmilli yasta yayınlanmadıyla dizi tamda kudüs konulu dizi varken trt de galiba
------

Pazartesi TRT'nin günü pek izlenmez bence Arka Sokaklar.
bunu ben milli yastan yayınlanmadı dizi belki bu diziyi beklediler Rtürke cevap vermek için
Arka sokakların başını ikid efa din yaktı selahaddin eyübbi isminden bir 342.bölüm
birde korona aşısı bölümü

irlandanın kovid aşısı bölümünden hafif @Entr

Bu reytingleri beklememişlerdir elbet ama yüksek gitmesini de beklemiyorlardır herhalde. Karşısında yayınlanan 3 dizide potansiyeli olan diziler. Bakalım, belki 650. bölüm olayından bir şeyler olmuş olabilir. :A

• Beğendim
Reactions: Gizmen

------

Hatta bu da fragmanı
Ben çok iyi hatırlıyorum

------

Hatta bu da fragmanı
Hayır o sezon Arka Sokaklar cumarteside devam etmişti ve sonraki sezon (Yalan Dünya'nın çarşamba 23.00'e atıldığı zamanlar) yine cumaya dönüp haziranda bitmişti.

• Beğendim
Reactions: Hazem