Ariana Grande’den Yeni Albüm!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
images

Son dönemin büyük yıldızlarından Ariana Grande’den yeni albüm müjdesi!

Son olarak Lady Gaga ile birlikte seslendirdiği Rain On Me ile başta MTV Müzik Ödülleri olmak üzere birçok başarıya imza atan Grande, yeni albümünün stüdyo çalışmalarına başladığını daha önceden hayranlarıyla paylaşmıştı.

Son bilgilere göre ise albümün isminin Positions olduğu öğrenildi. Ariana Grande’nin altıncı albümü Positions, 30 Ekim’de tüm dünyada yayında...

• Beğendim
Reactions: Angelica

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Son 7 yıla 6 albüm sığdırmak her babayiğidin harcı değil. Ariana şüphesiz son yılların en çalışkan ismi...

O değil de Zayn Malik yeni şarkı çıkardı, Ariana Grande’nin yeni albümü yayınlanacak ama Umut hala yok :( @kerem

• Üzücü
Reactions: kerem

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Süper haber. :Z

Bu kadar erken beklemiyordum yeni bir albüm ama son albüm eskimişti. Geçen albümde her şarkıyı tek tek çıkarıp son anda birleştirmişti, bu kez strateji değiştirdi galiba. Hepsi yeni olacak gibi. :Z

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Süper haber. :Z

Bu kadar erken beklemiyordum yeni bir albüm ama son albüm eskimişti. Geçen albümde her şarkıyı tek tek çıkarıp son anda birleştirmişti, bu kez strateji değiştirdi galiba. Hepsi yeni olacak gibi. :Z
The Weeknd ile düet dedikoduları var. :Z

• Harika
Reactions: bazinga

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Son 7 yıla 6 albüm sığdırmak her babayiğidin harcı değil. Ariana şüphesiz son yılların en çalışkan ismi...

O değil de Zayn Malik yeni şarkı çıkardı, Ariana Grande’nin yeni albümü yayınlanacak ama Umut hala yok :( @kerem
Artık onların fanı değil demek ki, Rachel hep bana özeniyordu zaten biliyorsun. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Gelsin bakalım nasıl şarkıları olacak