Arda Turan, Galatasaray'a Dönüyor!

S.G.A.T.

Favori Üye
12 Şubat 2012
22,420
7,971
1,061
1574778988789.png

Milli futbolcu Arda Turan, Ocak ayında Galatasaray'a dönüyor!

Galatasaray yönetimi, eski futbolcusu Arda Turan'ı takıma geri kazandırmaya hazırlanıyor. Sarı Kırmızılı ekip, yıldız futbolcu için Medipol Başakşehir'le anlaşma sağlamak için Ocak'ta masaya oturacak.

Anlaşma sağlanması halinde Galatasaray, Arda Turan'ın bonservisini elinde tutan İspanyol Devi Barcelona ile son görüşmeyi yapacak.

Beklenen transfer operasyonu için Başakşehir ve Barcelona'ya her hangi bir ücret ödenmeyeceği gelen bilgiler arasında.

Arda Turan, 2010 senesinde altyapısından yetiştiği Galatasaray'dan 13 milyon bonvservis bedeli karşılığında Atletico Madrid'le anlaşmış ve oldukça iyi geçen Madrid kariyeri sonrası rekor ücretle Barcelona'ya transfer olmuştu.

Barcelona'da istediği forma şansını bulamayan milli futbolcu Medipol Başakşehir takımına kiralanmıştı.
 
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Tolstoyevski

Favori Üye
Boş kağıda imza atarsa eyvallah, futbolu GS’de bırakmasına bir şey demem. Ama öyle 1 milyonluk sözleşme filan yapılırsa her şeyden önce haramdır, günahtır. Bu paraları havaya dağıtacağınıza genç çocukların yatırımlarına harcayın artık, Yunus’tan Atalay’a Celil’e kadar az da olsa potansiyel teşkil eden gençlerin hepsinin esas sorunu fiziki yetersizlik. Altyapı yatırımı ne kadar sağlam olursa çıkacak yetenekler de aynı orantıda bolluk gösterir. Türk takımları altyapıya bir yatırım değil piyango gözüyle baktıkları için böyle yerlerde sürünüyor zaten. Ajax’i Porto’yu örmek alıp onların yatırımlarını yapmak çok zor değil.