Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
IMG_3644.jpeg

Real Madrid, milli futbolcumuz Arda Güler’i 6 yıllığına kadrosuna kattığını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, Real Madrid ve Fenerbahçe'nin transfer konusunda anlaşmaya vardığı ve Arda Güler'in 6 yıllık sözleşme imzalayacağı kaydedildi.

Milli futbolcumuz, yarın TSİ 13:00’da basına tanıtılacak.

Fenerbahçe, Arda Güler transferinden 20 Milyon Euro bonservis geliri elde etti. Bunun yanı sıra sarı lacivertiler, şartlara bağlı olarak 10 Milyon Euro bonus ve oyuncunun sonraki transferinden elde edilecek bonservis bedelinden %20 pay alabilecek.

Real Madrid, Arda Güler transferini Twitter hesabından yaptığı Türkçe paylaşım ile duyurdu:

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,301
Puanı
1,060
Avrupa'da Real Madrid'i tutmak için bir sebep daha. :A

Güle güle git çocuk, yolun açık olsun. Sonraki satıştan pay ve bonuslarla birlikte Avrupa'ya Türkiye'den satılan en pahalı futbolcu olmuş oldu. Modric'ten öğreneceği çok şey var. Belki de Modric sonrası Real'in yeni 10 numarası olacak. Bizdeki gençlere de büyük bir umut oldu. :)

Milli takım için de çok iyi oldu. :)

• Harika
Reactions: 12.Adam and bazinga

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Vefa örneği olsanda (!!)

İyi para ettin...

Yolun açık olsun,bahtın açık olsun,bileğin bükülmesin..

Başarılar Star Boy

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,742
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Muhteşem bir olay. :Z

Her ne kadar kendisinde Messi'nin ilk dönemlerinden izler görsem de zaman zaman "acaba fazla mı abartıyoruz" şüphesine düşüyordum. Az bile diyormuşuz. Ben daha Ajax, Benfica, Dortmund türü daha ikinci seviye büyüklerden birine gider derken çat diye dünyanın en büyük kulübüne gitti. Daha bizde bile ilk 11'in değişmezi haline gelmemişken... Helal olsun, Türk futbol tarihinin en büyük transferi. İnşallah macerasının devamı da aynı muhteşemlikte olur ve Real Madrid'in efsaneleri arasına girer. Real Madrid'in müzesindeki Ballon d'Or'ların arasına adını yazdırır. :Z

Real Madrid maçlarını artık daha da farklı gözle izleyeceğiz. :Z

• Harika
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,444
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Her ne kadar kendisinde Messi'nin ilk dönemlerinden izler görsem de zaman zaman "acaba fazla mı abartıyoruz" şüphesine düşüyordum. Az bile diyormuşuz. Ben daha Ajax, Benfica, Dortmund türü daha ikinci seviye büyüklerden birine gider derken çat diye dünyanın en büyük kulübüne gitti. Daha bizde bile ilk 11'in değişmezi haline gelmemişken... Helal olsun, Türk futbol tarihinin en büyük transferi. İnşallah macerasının devamı da aynı muhteşemlikte olur ve Real Madrid'in efsaneleri arasına girer. Real Madrid'in müzesindeki Ballon d'Or'ların arasına adını yazdırır. :Z

Problem vize sinava girmesi gerekecek
Ispanya koymusmudur
Irlanda icin IELTS sarti var

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060

Admin , sen zaten kralın takımını tutuyordun.Artık “HALA MADRİD” e taparsın. :Z

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
18 yaşındasın ve dünyanın en büyük takımları peşinde üstelik onlara şart koyuyorsun ve en prestijli takım o şartı kabul ediyor valla helal ve yolu açık olsun artık Real Madrid maçlarını daha sık izleyeceğiz gibi duruyor.

• Harika
Reactions: 12.Adam