Aras Bulut İynemli: "Disney'e Kızgın ve Kırgınım!"

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,003
Puanı
1,061
hn6iY2_vbEKmtIpdRNo7Aw.jpg

'Atatürk 1881-1919' filmiyle gündemde olan Aras Bulut İynemli'den özel açıklamalar!

Mehmet Ada Öztekin, Sarp Akkaya ve Sahra Şaş'la birlikte OksijenTV'de Gülay Afşar'ın konuğu olan oyuncu, dizi olarak çekilen projeyi finanse eden ve global karar nedeniyle yayınlamama kararı alan Disney+ için şunları söyledi:
"Ben Disney'e kızgınım ve kırgınım. Günün sonunda yarı yolda kalmış gibi hissediyorsun. Duygularımı söylemekten çekinmedim, çekinmem de. Amacımız bu işin özneleri olarak, tepkilerimiz doğru adımlar atarak vermek çünkü projeye zarar verebiliriz. Öznesi olmadığım şeylerle muhatap olmaktan çok yoruldum. Zaten bunu bilerek yola çıkıyorsun; beğenmeyebilirsin, yakıştırmayabilirler, olmayabilir... Tokatları yemek için kabul ediyorsun, yola öyle çıkıyorsun. Şu konuda mütevazı olmayacağım ve hakkımı yedirmeyeceğim: Cesaret. Bu işe girmek bir cesaret işi, bu hikayeye hizmet etmek... Biz kamera önündeki emekçileriz, business tarafını anlamıyorum ve ilgilenmiyorum. En büyük cevabı Mustafa Kemal Atatürk'ün gençliğini oynayarak verdiğimi düşünüyorum."