Aramızdan Biri - 3.Bölüm (Yeni)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060

ARAMIZDAN BİRİ - 3.BÖLÜM (YENİ)

Doğa, Mert'in evinin ziline defalarca basar ve bir anda kapıyı mavi gözlü, sarı saçlı, kirli sakallı ve kaslı bir erkek açar. Bu erkek, Doğa'nın sevgilisi Mert'tir. Doğa, karşısında Mert'i dipdiri görünce içinden ''Allah'ıma bin şükür ki yaşıyorsun Mert'' der. Mert ''Kızlar neden zile defalarca bastınız, kötü bir şey mi oldu? Yüzleriniz neden bu kadar bembeyaz?'' der. Doğa ''Hayatım bir şey olmadı. Zile defalarca basan bendim. Çünkü bir türlü duymadın. Akşama buluşup, bir şeyler yapalım mı diyecektim?'' der. Mert bir anda Doğa'nın dudaklarına yapışır ve gülümseyerek ''Sen, beni mi özledin? Tamam o halde, buluşalım akşama'' der ve kapısını kapatıp evine girer. Doğa ''A, niye bana bunu yaptı sizce kızlar?'' der. Ece ''Hiçbir fikrim yok. Ama bu durumdan hiç hoşnut değilim. Ya gerçekten Mert'e ya da bir başka tanıdığımıza zarar verseydi?'' der. Doğa ''Bunu düşünmek bile istemiyorum açıkçası Ece'' der. Kübra ''Kızlar bu A denen kişi bize şimdi gözdağı vermiş olabilir. Yani sonradan tanıdıklarımıza ya da bizlere zarar verebilir'' der. Ece ''Ne yapacağız o zaman?'' der. Beste ''Kızlar bence polise gitmeliyiz'' derken bir anda kızların telefonlarına yeni bir mesaj daha gelir. Mesajı yollayan yine ''A'' denen kişidir. Mesajda ''Polise gitmek yok gerizekalılar! Yoksa çevrenizden bir kişi ölür'' yazıyordur. Kızlar mesajı okuyunca çok şaşırırlar. Kübra bir anda ''Bence bu A denen kişiyi bir an önce polise söylemeliyiz. Çünkü polisler belki hemen bulurlar bu A'yı'' der. Ece ''Ya mesajda da belirttiği gibi çevremizden birini öldürürse ne yapacağız? Bence bir süre daha durmalıyız. Polise gitmemeliyiz. Riske girmemeliyiz'' der. Kızlar, Ece'nin söylediklerine uymaya karar verirler. Çünkü gerçekten de başka bir çareleri yoktu..
Akşam olur ve Doğa ile Mert lüks bir kafede buluşurlar. Mert ''Bugün üniversitede seni göremedim'' der. Doğa ''Göremezdin çünkü bugün çok dersim yoktu. Hemen eve gelmiştim'' der. Mert bir anda Doğa'nın ellerinden tutar ve onun gözlerine bakarak ''Benimle evlenir misin? Kaç yıldır beraberiz seninle. Ben seninle artık bir yuva kurmak istiyorum'' der. Doğa bu duruma çok şaşırır ve heyecandan dili tutulur. Mert gülümseyerek ''Yoksa benimle evlenmek istemiyor musun?'' der. Doğa gülümseyerek ''Seni aptal şey. Seninle evlenmek istemez miyim hiç? Seni kaçırır mıyım?'' der ve bir anda Mert'i ateşli bir şekilde öper. Mert gülümseyerek cebinden tek taş yüzüğünü çıkarır ve Doğa'nın parmağına takar. Doğa gülümseyerek ''Bunu senden bugün hiç beklemezdim. Gerçekten bana çok büyük bir sürpriz oldu'' der. Mert gülümseyerek ''Sürprizlerin adamıyım ben'' der. Mert ile Doğa, bu lüks kafede birkaç saat daha oturduktan sonra kalkmaya karar verirler. Doğa ''Saat baya geç olmuş. Artık kalkalım bence. Annem ve babam beni merak etmesinler'' der. Mert ile Doğa kafeden dışarı çıkarlarken bir anda karşılarına korkunç maskeli biri çıkar. Doğa bir anda çok şaşırır ve ''Sende kimsin?'' der. Korkunç maskeli hiç konuşmayarak bir anda cebinden bir bıçak çıkarır. Mert bıçağı gördüğünde Doğa'yı arkasına alarak, korkunç maskeli kişiyle dövüşmeye başlar. Mert, korkunç maskeli kişinin suratına tam vuracakken bir anda korkunç maskeli kişi bıçağı Mert'in karnına saplar ve hemen oradan uzaklaşır. Doğa olanlar karşısında çok şaşkındır. Hemen telefonunu eline alarak ilk önce ambulansı, sonra polisleri ve arkadaşlarını arar. Ambulans on beş dakika içinde oraya gelir ve hemen Mert'i en yakın hastaneye götürürler. Doğa'nın arkadaşları da hemen o hastaneye gelirler. Kübra, Doğa'ya ''Doğa, Mert'in durumu nasıl?'' diye sorar. Doğa gözyaşlarıyla birlikte cevap verir: ''Çok kan kaybetmiş ama Allah'ıma bin şükür ki durumu iyiymiş'' der. Doktor, Mert'in odasından çıkar. Doktor'un, Mert'in odasından çıktığını gören Doğa hemen doktorun yanına gider ve ona gözyaşlarıyla ''Mert'i ne zaman görebilirim?'' diye sorar. Doktor ''Şimdi görebilirsin ama hastamızın yanında çok durup lütfen onu yorma'' der. Doğa hemen Mert'in odasına gider. Doğa gözyaşlarıyla Mert'in elinden tutar ve ona ''İyi ki beni bırakmadın. Eğer sana bir şey olsaydı ben çok üzülürdüm Mert'' der. Mert'in de bir anda gözleri dolar ve Doğa'ya ''Seni daha bırakmaya niyetim yok. O korkunç maskeli kişiyi tanıyor musun?'' der. Doğa, Mert'e ''Hayır tanımıyorum. Ama bana ve arkadaşlarıma birkaç gündür A denen bir kişiden mesajlar geliyordu telefonumuza. Ben şahsen bu A denen kişinin, o korkunç maskeli kişi olduğunu düşünüyorum. Kızlara da az önce söyledim bunu. Onlar da benim gibi düşünüyorlar'' der. Mert, Doğa'ya ''Bunu bana neden söylemedin peki?'' diye sorar. Doğa, Mert'e ''Söyleyecektim aslında ama sana zarar verir diye korktum. Şimdi ne yapacağız peki Mert? Ya sana yeniden zarar verirse bu psikopat A'' der. Mert ''Birazdan buraya polisler gelecek, soruşturma için. Sen ve kızlar bu A olayından onlara bahsedeceksiniz'' der. Doğa ''Peki o zaman. Sanırım en iyisi bu gerçekten de'' der. Aradan on beş dakika geçer ve polisler soruşturma için Mert'in odasına girerler. Bayan polis, Mert'e ''Bu olay nasıl oldu? Tam olarak ve doğru olarak bizlere anlatabilir misin?'' diye sorar. Mert yaşadığı kötü olayı polislere anlatmaya başlar: ''Sevgilimle kafede oturuyorduk. Sonra kalmak istedik ve kafeden dışarı çıkarken bir anda karşımıza korkunç maskeli bir kişi çıktı ve hiç konuşmadan bir anda beni bıçakladı'' der. Bayan polis ''Şüphelendiğiniz biri ya da birileri var mı? Yani bu olayı yapar dediğiniz biri ya da birileri var mı?'' diye sorar. Mert ''Sevgilime ve sevgilimin en iyi arkadaşlarına birkaç gündür A denen bir kişiden tuhaf mesajlar geliyormuş'' der. Doğa bir anda lafa karışarak ''Evet efendim, Mert'in dediği doğrudur'' der ve cebinden telefonunu çıkartarak odadaki tüm polislere A'nın yolladığı mesajları gösterir. Ece ''Bu mesajları yollayanın telefon numarası yazmıyor. Siz öğrenebilir misiniz acaba?'' der. Bayan polis ''Elimizden geleni yapacağız, bundan emin olabilirsiniz. Eğer bir gelişme olursa sizleri ararız, merak etmeyin'' der.

''Aramızdan Biri'' yeni bölümüyle Pazar fav10.net'de, kaçırmayın, yorumlarınızı ve beğenilerinizi eksik etmeyin arkadaşlar emeğe saygı rica ediyorum lütfen!

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Okudum şimdi bölümü bu A kimse çok yakınlarda bir yerlerde kızların her hareketinden haberi oluyor kızlardan biri olma ihtimali çok yüksek ama hangisi olabilir hiç bir fikrim yok şuan için bakalım polisin araştırmaları ne olacak;)

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Okudum şimdi bölümü bu A kimse çok yakınlarda bir yerlerde kızların her hareketinden haberi oluyor kızlardan biri olma ihtimali çok yüksek ama hangisi olabilir hiç bir fikrim yok şuan için bakalım polisin araştırmaları ne olacak;)
demek sence kızlardan biri, mesela kim olabilir, doğa mı? olabilir mi? oysa ne den sence o? :fearscream:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Bayağı heyecan gelmeye başladı.

Kızların her yaptıklarından bu kadar çabuk haberdar olması Anın kızlardan biri olması ihtimalini kuvvetlendiriyor.

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bayağı heyecan gelmeye başladı.

Kızların her yaptıklarından bu kadar çabuk haberdar olması Anın kızlardan biri olması ihtimalini kuvvetlendiriyor.
öncelikle sen de bir cansın çok teşekkkürllllerr çooook!! :kissingheart::kissingheart::kissingheart:

mert öldü sanmış mıydın sen de herkese sorduk sana da soralım.. ilk olarak.. :bhr:

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...