Aramızdan Biri - 2.Bölüm (Yeni)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
3.BÖLÜM İLK SAHNE YİNE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE SADECE BURADA, Fav10 ÜYELERİNE ÖZEL VE ÜYE OLMADAN SÜREKLİ BİZİ OKUYAN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN! (DEVAMI BU GECE 00.00'DA-YENİ)
Doğa, Mert'in evinin ziline defalarca basar ve bir anda kapıyı mavi gözlü, sarı saçlı, kirli sakallı ve kaslı bir erkek açar. Bu erkek, Doğa'nın sevgilisi Mert'tir. Doğa, karşısında Mert'i dipdiri görünce içinden ''Allah'ıma bin şükür ki yaşıyorsun Mert'' der. Mert ''Kızlar neden zile defalarca bastınız, kötü bir şey mi oldu? Yüzleriniz neden bu kadar bembeyaz?'' der. Doğa ''Hayatım bir şey olmadı. Zile defalarca basan bendim. Çünkü bir türlü duymadın. Akşama buluşup, bir şeyler yapalım mı diyecektim?'' der. Mert bir anda Doğa'nın dudaklarına yapışır ve gülümseyerek ''Sen, beni mi özledin? Tamam o halde, buluşalım akşama'' der ve kapısını kapatıp evine girer. Doğa ''A, niye bana bunu yaptı sizce kızlar?'' der.

@gözlemci burada, nerede diye sormuştu nya 3.bölümilk sahne.. :D

Son düzenleme:

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
@Yiğitt 1. vee 2.bölümü de kitle lütfen hazır dün yaptın şimdi yine elin değsin.. isteyenlere yeni bölümü buradan 2 günde 1 mesaj olarak atacağım ve isteyen çok yine iyi günler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...