Arak / Kara - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
272
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
arak.jpg

Show TV'nin yeni dizisi Arak bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Most Productions'ın, yönetmenliğini Ender Mıhlar'ın, senaristliğini Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay'ın üstlendiği yapımın kadrosunda İlker Kaleli, Öykü Karayel, Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu Yıldırımlar yer alıyor.

Çocukken karanlık bir gecede hayatları kesişen Arak ve Zeynep'in yıllar sonra yeniden karşılaşmasıyla gelişen olayları konu alan dizi, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Show TV'de!

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Dizinin konusu iyi fakat çok karışık, böyle dizileri halk benimsemiyor genelde.
Bu dizi için heyecanlıydım ama istediğim enerjiyi alamadım. Bu ara kafayı yoracağım dizileri tercih etmiyorum. Kadro baya iyi ama. Umarım hikayesini tamamlamasına müsade edilir. Kadro kalabalık olduğu için bir çoğu zamanla arka planda kalacaktır.

İlk 1 saat izledikten sonra Zeynep’in annesini babası öldürtmüş olabileceğini düşündüm, nedense öyle hissettim. Kara’nın amcasıda bu işte olmalıki babası Sema Sultan harici kimsemiz yok dedi. (Diziyi izlerken yorum yazıyorum. Sonlara doğru Selma Sultanda hissettiğim durumdan bahsetmiş)

İlk bölümün temposu düşüktü. Başlangıç ve sonlarında hareketlendi.
Kara ve Zeynep’in tanışmasını tesadüf sanmıştım değilmiş.

• Beğendim
Reactions: Hobbit and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060
Bu dizi için heyecanlıydım ama istediğim enerjiyi alamadım. Bu ara kafayı yoracağım dizileri tercih etmiyorum. Kadro baya iyi ama. Umarım hikayesini tamamlamasına müsade edilir. Kadro kalabalık olduğu için bir çoğu zamanla arka planda kalacaktır.

İlk 1 saat izledikten sonra Zeynep’in annesini babası öldürtmüş olabileceğini düşündüm, nedense öyle hissettim. Kara’nın amcasıda bu işte olmalıki babası Sema Sultan harici kimsemiz yok dedi. (Diziyi izlerken yorum yazıyorum. Sonlara doğru Selma Sultanda hissettiğim durumdan bahsetmiş)

Vay mosi dedektif gibi çözmüşsün. :A
@Sherlock utan.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,333
Puanı
280

1998 yılına döndüğü 34. dakikaya kadar dizi baya hareketliydi. 34. dakikadan sonra bir yavaşlamaya girmiş. Kişileri tanıtma yapılmış. Bu tarz diziler platformlarda hoşuma gidiyor ama televizyon da tutması için sağlam bir şekilde günümüze gelene kadar ki kısım anlatılması gerekiyor. Bunu anlatana kadar ve seyirci anlayana kadar İnşallah dizi yayından kalkmaz.

Fragmanda ufak bir şekilde aldığım Poyraz Karayel esintisi bölümün belli yerlerinde de bana tesir etti. Özellikle baslangıç kısmı ve Zeynep'in babası ile sarıldığı sahnede. Poyraz Karayel'de buna benzer başlamıştı. :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,333
Puanı
280
İlker Kaleli ve Tülin Özen için final de dahil olmak üzere, sonuna kadar izlemeye devam..