FF Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Böyle düşünmene sevindim. :) Niye ya, yeteri kadar aktifsin, görevini gayet iyi yapıyorsun daha ne olsun. :D
Yeteri kadar aktif olsam, şu anda mesajım çok yüksek olmuştu sanırım. Post kasmıyorum, ondandır. Gönderme yaptım, kimse üzerine alınmasın. :D

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Son durum güncellemelerinde gördüğüm "Ne çok sevmeyeni varmış" yorumunu "ne çok iktidar yalakası,yandaşı varmış" olarak değiştirmesini istediğim kişidir.

Çünkü bu söylemlerde bulunan gazeteci,muhabir ve köşe yazarlarının kendi akıl süzgecinden çıkardıkları sonuçla hareket ettiğini düşünmek imkansıza yakın bir durumdur.Eğer söylemlerine gerçekten inanıyorlarsa yani Yılmaz Özdil'in röportajını doğru anlayamadılarsa "aptal(zekası az gelişmiş)" olarak değerlendirilmeleri gerekir. @Arslan Bey
sanane arkadaşım bundan niye rahatsız oluyon sende chp yalakasısın yandaşısın sözde özgürlükçü olanlara bakın daha karşıt görüşü kabul edemiyolar oysa ki bu özgürlükçü çağdaş gelişmiş arkadaşlar twitter için ortalığı ayağa kaldıran vatandaşlar :))))
biz hakkın yolundayız Allah'ıma şükürler olsun ki Türk halkıda bu yönde yani herkes kendine baksın :)
bu ülkeyi sizlere bırakmayız bırakmayacaz iktidar düşmanları :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Yeni adına hala alışamadığım, keşke çok çekici olan ilk nickini değiştirmeseydi dediğim kişi :A @Araf

• Güldürdün
Reactions: Araf

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Başlığı Araf olarak güncellenmiş forum insanı.

Yazmayı çok sever, geri dönüşü başta film ve yabancı dizi bölümü olmak üzere foruma değer katmıştır. :-)

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Başlığı Araf olarak güncellenmiş forum insanı.

Yazmayı çok sever, geri dönüşü başta film ve yabancı dizi bölümü olmak üzere foruma değer katmıştır. :-)
Kullanıcı adıma alıştım da, konudaki adın değişmesi garibime gitti nedense. :D

Geri dönüşüm farklı oldu biraz sanırım önceki dönemlerime göre. Teşekkürler. :)

• Beğendim
Reactions: bazinga

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yaklaşık 2 buçuk sene önce tanıştığım kaliteli biri😊

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
TORKU markasını çok seven, Türkçe sözlük gibi olan çok kıymetli üyemiz... Uzun ve sanatsal yorumları ile foruma kalite kattığı su götürmez bir gerçek, ayrıca Brighton kulübü ile menajerlik konusunda da ne kadar yetenekli olduğunu cümle aleme kanıtlamıştır... Tarih konusunda da son derece engin ve yetkin bir kişiliktir. Uzun yıllar boyunca aramızda var olmaya devam etmesini diliyorum...

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
TORKU markasını çok seven, Türkçe sözlük gibi olan çok kıymetli üyemiz... Uzun ve sanatsal yorumları ile foruma kalite kattığı su götürmez bir gerçek, ayrıca Brighton kulübü ile menajerlik konusunda da ne kadar yetenekli olduğunu cümle aleme kanıtlamıştır... Tarih konusunda da son derece engin ve yetkin bir kişiliktir. Uzun yıllar boyunca aramızda var olmaya devam etmesini diliyorum...
@xdragxx, @Dosi, @Tolstoyevski görün bak adam ne kadar uzun yazmış. Gerçi biraz mübalağa yaptı, o cümleler kadar değilim çünkü ama yine de teşekkürler. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@xdragxx, @Dosi, @Tolstoyevski görün bak adam ne kadar uzun yazmış. Gerçi biraz mübalağa yaptı, o cümleler kadar değilim çünkü ama yine de teşekkürler. :D

Ne mübalağası Araf beyciğim, ne mübalağası... Sizin gibi uzun ve sanatsal yorumları ile foruma yön veren bir insan, elbette uzun uzun sıvanmalıydı... Bahsi geçen arkadaşlarımızı hemen gereğini yapmaya davet ediyorum... Yazdığım cümlelerin hepsinin arkasındayım, rica ediyorum...

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Araf and xdragxx