Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Baktım benim açacağım yok, ve Tols da denerim deyince hemen şip şak hazır ettim yazıları, o da kapıvermiş konuyu :A
İyi bir diziyi kapmış :A
Konunun manevi sahibi de sen sayılırsın, sen ortayı açtın bize çok az şey yapmak kaldı tekrardan teşekkür ederim. :Z :A

• Harika
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Şimdi bitti dizi ba-yıl-dım tek kelimeyle muhteşemdi Tolga muhteşem bir Arıza olmuş ya oynamadı sanki yaşamış Ayca süperdi çok zayıflamış ya yüzü küçücük kalmış Olgun toker Burak rolüne harika yakışmış valla bayıldımm

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dizi çok iyi ilerliyor. Beğenilmesine şaşırmadım.

Dizinin daha ilk sahnesinde Tolga Sarıtaş muhteşem bir giriş yapmış. @Sherlock iyisin burda da :A

Olgun Toker harika performans. Oyuncu kadrosu da mükemmel. Hemen hemen hepsi başka dizilerden izlediğim yetenekli oyuncular.

Ahmet Mümtaz Taylan'ın Olgun Toker'in babasını canlandırmadığına sevindim. Abisi ilerde ölür gibi. Kalıcı gelmedi bana ama o da dizilerde iyi psikopat rolü oynuyor. Bakalım burda tam olarak rolü ne olacak, kötü biri mi belli değil henüz.

Şuan 1 saatini izledim. Baya beğendim ama düzenli izlemem :A fragmanlardan takip ederim :A

@Tolstoyevski uzun süre sürecek ve güzel bir dizi konu açmışsın :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Dizi çok iyi ilerliyor. Beğenilmesine şaşırmadım.

Dizinin daha ilk sahnesinde Tolga Sarıtaş muhteşem bir giriş yapmış. @Sherlock iyisin burda da :A

Olgun Toker harika performans. Oyuncu kadrosu da mükemmel. Hemen hemen hepsi başka dizilerden izlediğim yetenekli oyuncular.

Ahmet Mümtaz Taylan'ın Olgun Toker'in babasını canlandırmadığına sevindim. Abisi ilerde ölür gibi. Kalıcı gelmedi bana ama o da dizilerde iyi psikopat rolü oynuyor. Bakalım burda tam olarak rolü ne olacak, kötü biri mi belli değil henüz.

Şuan 1 saatini izledim. Baya beğendim ama düzenli izlemem :A fragmanlardan takip ederim :A

@Tolstoyevski uzun süre sürecek ve güzel bir dizi konu açmışsın :A

İkinci saati daha ne güzel zeynep :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Devamı belli, işin sonunda ya ölürler, ya mutlu olurlar :A o süreçteki dramlarla kendimi yormak istemiyorum. Ben beni ağlatan değil, güldüren diziler izlemek istiyorum :A
Fragmanlardan takip ederim :A

Ali Rıza Arızaya dönüşecek oda bu işlerin için girecek aksiyon olacak bolca bence :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bu diziyi tesadüfen denk geldim, senaryosu yabancı gelmeyince ilk iki bölümünü izledim ve yanılmadığımı anladım :D Bundan birkaç yıl önce yayınlanan Cesur Yürek dizisini aynı senaristler biraz daha kaliteli bir hale getirip satmayı başarmış. Yapımdan kimse bu durumu araştırmadı mı çok merak ettim :A

Ayrıca avukat karakteri repliklerine kadar Elif Eylül ile aynı :F İzlerken şok içinde şoka girdim, resmen remake dizi yapmışlar :A