Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
arıza dizisi afiş magazin mahallesi.jpg

Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Arıza' bu akşam yayın hayatına merhaba diyor!

Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz'ün oturduğu, yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği dizinin başrollerinde; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Ali Seçkiner Alıcı, Murat Daltaban, Yeşim Gül ve Yeşim Salkım gibi başarılı isimler yer alıyor.

Merakla beklenen 'Arıza' ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Show TV'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

• Harika
Reactions: Angelica and Dosi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
İlk denemeyi yüzümüz güldü çok şükür. :Z :A

med_1547382434_image.jpg

@Dosi @Sherlock @Aserat

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Vaay sonunda farklı bir yüz gördük. :A Hayırlı olsun. :A @Tolstoyevski
Çok teşekkür ediyorum ben de şaşırdım açıkcası. :A Beklemiyordum o anki karambolde ve sürpriz oldu doğrusu fakat gerilim güzeldi. :A

En büyük teşekkürü @Dosi ye iletiyorum, yazı konusunda o olmasaydı bu konu da olmayabilirdi, bir bakıma onun vesilesiyle olmuş oldu buradan kendisine selamlarımı gönderiyorum. :bhr: :Z

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Beğendim
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tolga Sarıtaş'ın canlandırdığı karakterin ismi Ali Rıza olduğu için A.Rıza daha uygun duruyor. :D
Önemli olan resmi ismidir, uygun duruyor diye resmi olan ismini neden değiştirelim ki. Afişteki font hariç hiçbir yerde A.Rıza yazdığını görmedim, ne dizinin resmi sitesinde ne de twitter hesabında. Fakat diğer arkadaşların da fikrini alalım, onlar da noktalı hali daha doğru diyorsa öyle olsun. :D

@Sherlock @Özgür @Aserat @Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Önemli olan resmi ismidir, uygun duruyor diye resmi olan ismini neden değiştirelim ki. Afişteki font hariç hiçbir yerde A.Rıza yazdığını görmedim, ne dizinin resmi sitesinde ne de twitter hesabında. Fakat diğer arkadaşların da fikrini alalım, onlar da noktalı hali daha doğru diyorsa öyle olsun. :D

'Arıza' olarak kalmalı tabii ki, eğer arada nokta kullanılıyor olsa tıpkı 'Behzat Ç.' gibi her yere o şekilde yazılırdı dizinin adı. Afişte hoş dursun, farklılık olsun diye noktalı yazmışlar sadece. :D

Şu son fragmanda bile özellikle 'Arıza' olduduğunu vurguluyorlar zaten. :D

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Bu haliyle kalsın kanal da öyle yazıyor zaten. Ayrıca noktalı hali çok kıro ve ergenik duruyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Vaay sonunda farklı bir yüz gördük. :A Hayırlı olsun. :A @Tolstoyevski
Çok teşekkür ediyorum ben de şaşırdım açıkcası. :A Beklemiyordum o anki karambolde ve sürpriz oldu doğrusu fakat gerilim güzeldi. :A

En büyük teşekkürü @Dosi ye iletiyorum, yazı konusunda o olmasaydı bu konu da olmayabilirdi, bir bakıma onun vesilesiyle olmuş oldu buradan kendisine selamlarımı gönderiyorum. :bhr: :Z
Baktım benim açacağım yok, ve Tols da denerim deyince hemen şip şak hazır ettim yazıları, o da kapıvermiş konuyu :A
İyi bir diziyi kapmış :A