TV8 Annenin Sırrıdır Çocuk - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
271
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
20220227_105416-jpg.115297

TV8'in yeni dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk bu akşamalr yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını NTC Medya'nın, yönetmenliğini Müge Uğurlar'ın, senaristliğini Makbule Kosif, Gülsev Karagöz ve Okan Başar Bahar'ın üstlendiği dizinin kadrosunda İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, Selin Yeninci, Olgun Toker, Demet Gül, Ahmet Varlı, Sacide Taşaner, Selim Erdoğan, Mine Kılıç ve Birgül Ulusoy yer alıyor.

Üstünü örtmeye çalıştıkları geçmişiyle yüzleşen iki anne adayının etkileyici hikayesini konu alan yapım ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı buradan yapabilirsiniz.

Annenin Sırrıdır Çocuk, yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.00'de TV8'de! İyi seyirler.

• Harika
Reactions: Angelica

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Cevap yazarken gene düşümcede TR'de jön kalmamiş:F Güzelim kızlara kimler eşlik ediyor koca diye:F

Baktım diziye de m.a'dan Safiye'nin anası fırlamiş Seline analık ediyor gibiydi:F Yoksa Selin'in rolü yine çok çok alttaydı. İlk bölüm boş geçti resmen:T: Bebeği çalana kadar bakarım sonrası Allah kerim:A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Az önce tamamladım bölümü beğendim ama bazı şeyler eksik geldi bana mesela Defne ile Sadunun hikayesini daha etkileyici anlatabilirmiş senarist böyle kısa kısa göstermesi olmamış bence ben en çok Meryemin hikayesi etkiledi annesi ah annesi kıza neler çektirmiş öyle ya bu yüzden de psikolojisi alt üst olmuş Meryemin umarım bu hikaye harcanmaz oyunculuklar harikaydi Selin Yeninci muhteşemdi ya keza İrem de öyle ikinci bölümü merakla bekliyorum