'Annemizi Saklarken'in Yayın Tarihi Belli Oldu! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
nuxltuy.jpg

'Annemizi Saklarken'in yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını OJO Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Barış Yöş'ün oturduğu, senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı, başrolünü Kutsi ile Hande Doğandemir'in paylaştığı dizi çarşamba akşamları ekrana gelecek.

Annemizi Saklarken, ilk bölümüyle 8 Aralık Çarşamba 20.00'de Star TV 'de başlıyor!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çarşamba olacağını tahmin etmiştim ama nedense bu dizi de tutmayacak gibi geliyor bana. Umarım yanılırım, yani artık yanılayım Star TV dizileri adına... Kaderimin Oyunu bu günde olsaydı kesin tutardı diyebilirdim ama.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Tam tahmin ettiğim gün. :A Maalesef Sadakatsiz hala çok izleniyor ve bu dizi de her şeyiyle amatör ya da nasıl desem bir garip duruyor yani en uç noktadalar. :A Tutmaz yani. :A

Eski partnerler Nehir Erdoğan ve Kutsi de Star'da art arda gelmiş olacak. Kutsi asıl günlerinde. :A

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Günü iyi , izleyeceğim bir iş, fragmanlarını çok beğendim. 🥰

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Korku filmi afişi gibi...

10 ratingli Osman
8 Ratingli Sadakatsiz...
Allah kolaylık versin Stara...
Umarım gusül alırlar ilk bölümde...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi için 4 tanıtım yayınlandı ama hiç biri ilgi çekici değildi, o yüzden tutacağını zannetmiyorum ama Sadakatsiz'den sıkılan izleyiciyi belki çekebilir. Fragmanlara rağmen de ilk bölümü izlemeyi düşünüyorum. :A
------
Tam tahmin ettiğim gün. :A Maalesef Sadakatsiz hala çok izleniyor ve bu dizi de her şeyiyle amatör ya da nasıl desem bir garip duruyor yani en uç noktadalar. :A Tutmaz yani. :A

Eski partnerler Nehir Erdoğan ve Kutsi de Star'da art arda gelmiş olacak. Kutsi asıl günlerinde. :A
Tahmininde baya yaklaşmışsın. :A
Hadi çok şükür de cidden 26 ya 26 :A Annemizi Beklerken'i mi getirecekler acaba, Akrep gibi Aralık'ın 2. haftası. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Dizi için 4 tanıtım yayınlandı ama hiç biri ilgi çekici değildi, o yüzden tutacağını zannetmiyorum ama Sadakatsiz'den sıkılan izleyiciyi belki çekebilir. Fragmanlara rağmen de ilk bölümü izlemeyi düşünüyorum. :A
------

Tahmininde baya yaklaşmışsın. :A
Beklerken'le Saklarken'i hep karıştırıyordum, yazıya da dökmüşüm. :A

1 günle haftasını, toptan da gününü tutturmuşum artık açılışını da tuttururum. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Gün tercih bence doğru her gün zorlu zaten dizi iyiyse kendine yer bulur. Sadakatsiz çok iyi oranlarda iken bile DEK ve Benim Adım Melek günde iyi kötü yer buluyordu ama her Star dizisi gibi bunda da pek umutlu değilim

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Senarist harika senarist olduğu için dizinin ilk bölümünü izleyeceğim :bhr:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Gün seçimi çok iyi, çünkü Sadakatsiz dışında kadın izleyici için dizi yok ve onun da senaryosu baya bozdu bu sezon. Bunun üzerine iyi bir dizi tutabilir Çarşamba. Amma o dizi bence bu dizi değil. Çok ucuz ve saçma bir işe benziyor. 4-5 bölüme biter.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy