ANKET | Yeni Sezon Dizilerinden En Favori Fragmanınız?

Hangisinin fragmanı favoriniz?

• Aşk Ağlatır | Show TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Yeni sezonun başlamasına az kala merakla beklenen iddialı dizilerden de fragmanlar gelmeye başladı. Peki şu ana kadar yayınlanan 6 dizi fragmanından hangisi favoriniz? Oylarınızı bekliyoruz.

Aşk Ağlatır | Show TV

Benim Adım Melek | TRT 1

Çocuk | Star TV

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk | Show TV

Mucize Doktor | FOX

Şampiyon | TRT 1

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Fragmanları baştan tekrar izledim. Hepsi güzel işlere benziyo yolları açık olsun. Ama ben Mucize Doktor ve Kuzey Yıldızı'nın tanıtımlarını beğendim. Galiba ikisini izleyeceğim.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Pek iddialı gelmedi bu diziler.. Şampiyon'un fragmanı duyguyu bi tık daha fazla geçirdi diğerlerine göre..

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Pek iddialı gelmedi bu diziler.. Şampiyon'un fragmanı duyguyu bi tık daha fazla geçirdi diğerlerine göre..
Aaa dizilerde aslında kotam dolmuştu ama boks ağırlıklı olucaksa eğer fragman gibi :A Pusat tarzı bir dizi bekliyorduk yıllarca yeni dizilerden sadece buna şans vermeyi düşünüyorum fragman aldatmacası yoksa tabi :A :A :A @serhatt @xemrexxx

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Bully and serhatt

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
Yeni sezonda bu 6 diziden hiç birini izlemeyi düşünmüyorum. Ilgimi çeken olmadı içlerinde. Yine de Mucize Doktor ve Benim Adım Melek fragmanlarini bi tık daha etkileyici buldum.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa dizilerde aslında kotam dolmuştu ama boks ağırlıklı olucaksa eğer fragman gibi :A Pusat tarzı bir dizi bekliyorduk yıllarca yeni dizilerden sadece buna şans vermeyi düşünüyorum fragman aldatmacası yoksa tabi :A :A :A @serhatt @xemrexxx
Ben mezun olana kadar bağlanmamaya çalışıyorum hiçbir şeye, şurda yarım dönemimiz kaldı :A Pusat'ın tadı damağımızda kalmıştı..

Ama şans verilebilir gibi bu diziye, seversin bence de sen :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem