ATV Ankara'nın Dikmen'i - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tahin ile Hakan arasında nasıl bir fark vardır? Hakan Peker, Tahmin Pekmez'dir. Ayy çok güldüm sabah sabah Dikmen'in esprisine. :A @Araf

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Tahin ile Hakan arasında nasıl bir fark vardır? Hakan Peker, Tahmin Pekmez'dir. Ayy çok güldüm sabah sabah Dikmen'in esprisine. :A @Araf
Tahin pekmez'dir o, tahmin pekmez olmaz sanırım. :A @eskici'yi de etiketleyelim, o da sever bu tarz esprileri. :A @serhatt gör bak nasıl espriler yapılıyor dizide, esprin gelişir, izle. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
Tahin pekmez'dir o, tahmin pekmez olmaz sanırım. :A @eskici'yi de etiketleyelim, o da sever bu tarz esprileri. :A @serhatt gör bak nasıl espriler yapılıyor dizide, esprin gelişir, izle. :A
Böyle 3. sınıf sözde esprilerin yer aldığı bir diziyi izlemem mümkün değil. :A @Yiğitt de sanki ilk kez duyuyormuş gibi gülmüş ayh ne komik. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Böyle 3. sınıf sözde esprilerin yer aldığı bir diziyi izlemem mümkün değil. :A @Yiğitt de sanki ilk kez duyuyormuş gibi gülmüş ayh ne komik. :A
Valla ben ilk kez duydum bu espriyi, çok beğendim. Çatlayabilirsin, çok kaliteli ve nezih bir dizi. :Z

Kendimi geliştirecek, kişisel gelişimime katkı sağlayacak böyle diziler izlemeyi herkese tavsiye ediyorum tabi. :bhr: @DarkLegenD

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
Valla ben ilk kez duydum bu espriyi, çok beğendim. Çatlayabilirsin, çok kaliteli ve nezih bir dizi. :Z

Kendimi geliştirecek, kişisel gelişimime katkı sağlayacak böyle diziler izlemeyi herkese tavsiye ediyorum tabi. :bhr: @DarkLegenD
İlk kez duymana imkan yok diziyi öveceğim diye uydurma. :A Ne çatlaması be al başına çal. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

@DarkLegenD filozof, troll üniversitesi lisans öğrencisi. Espri doğuştan geliyor kendisine, ihtiyacı yok. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
25 BÖLÜM (FİNAL)

İlk 16 bölümü Kanal D'de, 17. bölümden sonrası da ATV'de yayınlandı. Açıkçası ben Kanal D bölümlerinin çoğunu izlemiştim ama ATV bölümlerini hiç izlememiştim. Yeni sezonunda da tadını bozmadan devam etmiş. Eğlenceli, yüzümüzü güldüren bir yapımdı. Bülent Emrah Parlak harika bir iş çıkarmış, 'Dikmen' karakterini harika canlandırmış. Dizinin en büyük yıldızlarından biri 'Tahliye' karakterini canlandıran Serap Matyaş. Kendisini sonradan bir daha hiç izlemedim ama harika canlandırmış, o gülüşü bile unutulmaz. Gözde Kansu'nun 'Tilbe' karakteri de harikaydı, çok iyi üstesinden gelmiş.

Tüm ekibin emeklerine sağlık, yıllardır izleyeyim diyordum yüzümü güldürdüğünüz için teşekkürler canım ekip! Efsane şarkıyı da bırakıyorum buraya. Yıllardır unutamadığım nakaratıyla... ''O da kule, bu da kule, bizde de var Atakule...''

• Harika
Reactions: slhttnmtl