Android'de Oynadığınız İlk Oyun Nedir?

Fruit Ninja ya da Subway Surfers idi. İkisi için çok hevesliydim, ilk telefonumda bunları yüklemiştim direkt. :A Hangisi önce hatırlayamadım ama.
------

Bi tane yariş arabası vardi ama Play Store'den silindi sanırım:A Geçmişime de baksam da bulamadım:A @mrt-06
drawrace-2-74328-1.jpg
Bu dimi? Ne oynardım ama :A

Android ile birlikte telefonlarda oyun oynamak için bir milattır çünkü. (Ben İOS kullanıyorum şuan)

Ayrıca anketin bir hedef kitlesi ve aralığı vardır, sen şeker hastalarını araştırırken şeker hastalarına mı soruyorsun yoksa tüm insanlara mı :A

Logosu kırmızı mıydı :A
Tüm insanlara :A ilk dokunmatik ekranı (klavyesiz) Apple'ın çıkarması dışında sorun yok. :A

Tüm insanlara :A ilk dokunmatik ekranı (klavyesiz) Apple'ın çıkarması dışında sorun yok. :A
Ben ilk Apple telefonu 2016'nın başında kullanıyordum, o zaman bile AppStore'da seçenekler çok azdı. PlayStore 2012'lerden beri uygulama/oyun yelpazesi açısından daha önde. Yeni yeni AppStore rekabet edecek düzeye geliyor. :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Fruit Ninja 2010 sonlarıydı sanırım ilk oynadığım oyun ondan sonra temple run jetpack joyride ve candy crush saga geliyor

Bir zamanlar Talking Tom oynayan bir tek ben değilimdir inşallah. :A