Android'de Oynadığınız İlk Oyun Nedir?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,833
Puanı
1,061

2011'den beri telefonlarda günlük hayatımızın içine giren Android sistemi, günümüzde İOS ile birlikte en çok kullanılan mobil işletim sistemidir. Çıktığı ilk yıllarda sunduğu hizmetler telefon kullanıcılarını büyülemişti. 2011 ile birlikte sensör entegreli oyunlar da çıkmaya başladı. Peki sizin android telefon/tabletinizde oynadığınız/deneyimlediğiniz ilk oyun nedir?

Benim Temple Run, çok hoşuma gidiyordu ekranı sallayıp dönmek. O maceracı ara yüzü, peşindeki canavar. Telefon yanana kadar oynamıştım.

ETİKET​

Hiç hatırlamıyorum
galiba sıfır oyun
son telefonumda kendi oyun paketi var telefona ait ama hiç bakmadım. Yeğenler oynuyor

Reactions: mrt-06
Angry Birds veya Temple Run Brave olabilir. Tabletimin kendisinde yüklüydü.
Fruit Ninja'da tabletim de vardı onu da oynuyordum o da ilk oynadıklarımdandır.

Son düzenleme:
Bi tane yariş arabası vardi ama Play Store'den silindi sanırım
Geçmişime de baksam da bulamadım
@mrt-06

Pek hatırlamıyorum ama oynadığım oyunlardan biri Talking tomdu
sonra temple run da eskilerimdendir.

Temple Run olabilir ya da Subway Surfer olabilir. Net hatırlamıyorum.

Bir arada bir kuş uçuyordu da boruların arasından geçirmeye çalışıyorduk, deli ediyordu insanı o geldi aklıma.

Reactions: 12.Adam and mrt-06
Ben telefonuma ilk indirdiğim oyun criminal case oyunu sonra kelime oyunu indirdim ama telefonda benim gibi yaşlı olunca mecburen kaldırdım
@mrt-06

Fruit Ninja, Jetpack Joyride, Hill Climb Racing, Doodle Jump hatırladığım oyunlar.

Temple Run ile Subway Surfers o dönemki telefonum kaldırmadığından biraz daha geç tanıştığım oyunlar

Reactions: 12.Adam and mrt-06
Araba park etmekle İlgili bir oyun vardı. Onu çok severek oynuyordum lise yıllarımda.

Neden sadece android?
Android ile birlikte telefonlarda oyun oynamak için bir milattır çünkü. (Ben İOS kullanıyorum şuan)

Ayrıca anketin bir hedef kitlesi ve aralığı vardır, sen şeker hastalarını araştırırken şeker hastalarına mı soruyorsun yoksa tüm insanlara mı

Bi tane yariş arabası vardi ama Play Store'den silindi sanırım
Geçmişime de baksam da bulamadım
@mrt-06
Logosu kırmızı mıydı